O Karcie

O Karcie

WSPÓLNA AKTYWNA – jedna karta wiele możliwości

Z przyjemnością informujemy, że już od 1 października 2017r. mogą Państwo łatwiej i przyjemniej korzystać z usług jakie oferują nasze obiekty za pomocą nowej karty „WSPÓLNA AKTYWNA – jedna karta wiele możliwości”, stworzona przez Ośrodki Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

W tym celu połączyliśmy szeroki zakres możliwości w jedną, atrakcyjną ofertę. Obecnie na kartę „WSPÓLNA AKTYWNA” mogą Państwo skorzystać z oferty Ośrodka Solec, Grzybowska, Rozbrat – Jutrzenka jak również Ośrodka Inflancka po ukończonej modernizacji. Wszystkie wymienione Ośrodki posiadają Elektroniczny System Obsługi Klienta, dzięki któremu możliwe było uruchomienie takiej usługi. W przyszłości planujemy dołączenie kolejnych naszych Ośrodków.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla aktywnych i młodych mieszkańców m.st. Warszawy i okolic uprawiających sport i ceniących sobie swobodę i niezależność, ale również dla seniorów, którzy dbają o swoje zdrowie i samopoczucie.

Za okazaniem karty mogą Państwo ćwiczyć w dowolnym Ośrodku objętym programem bez konieczności wykupowania dodatkowych karnetów. To Państwo decydują kiedy i gdzie skorzystają z naszych usług.

Kartę można doładować za 150 zł, 200 zł oraz 300 zł. Przy zakupie dowolnej kwoty otrzymują Państwo zniżkę nawet do 20 %. Oznacza to, że przy doładowaniu karty kwotą np. 300 zł zyskują Państwo do wykorzystania kwotę 60 zł. Za wykupioną kwotę opłacić możemy tylko bilety jednorazowego wstępu (dla siebie i osób towarzyszących) zgodnie z cennikiem usług danego Ośrodka – kartą nie opłacamy karnetów za zajęcia zorganizowane (w zakładce cennik znajdą Państwo wykaz usług świadczonych w poszczególnych Ośrodkach).

KARTA WSPÓLNA

CENA KARTY

WARTOŚĆ KARTY

OKRES WAŻNOŚCI

   Karta 150

   150 zł

       165 zł

          90 dni

   Karta 200

   200 zł

       230 zł

          90 dni

   Karta 300

   300 zł

       360 zł

    90 dni


Bez względu na kwotę doładowania z karty mogą Państwo korzystać przez okres 90 dni od daty aktywacji. Aby móc dalej posługiwać się kartą należy ją po tym czasie ponownie doładować (nie przekraczając 30 dni od daty ostatniej dezaktywacji).

Zróżnicowana oferta karty „WSPÓLNA AKTYWNA” sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i pozwala na wspólną aktywność całej rodziny. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu z usług Ośrodków mogą korzystać w sposób wygodny i bezpieczny również dzieci bez posiadania przy sobie gotówki.

Sprzedaż karty została uruchomiona 1 października 2017r. w recepcjach wspomnianych Ośrodków, jak również za pośrednictwem naszej strony internetowej www.aktywnawarszawa.pl.

Jest to nasz pierwszy program sportowy, który umożliwia łączenie w dowolny sposób, według zainteresowań Klienta, dyscyplin sportowych w różnych Ośrodkach – minimum formalności, maksimum możliwości.

Już dziś można śledzić nas na Facebooku www.facebook/aktywnawarszawa i sprawdzić co czeka Państwa w najbliższym czasie na Naszych obiektach - nowe projekty, programy i usługi. Wszystko to w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.