Oferta

Już po WAKACJACH 2019 r. Warszawiacy będą mogli skorzystać z kolejnej edycji programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu AKTWNA WARSZAWA realizuje programy wśród których można znaleźć zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwośći osób różnych grup wiekowych, dostępne niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

Wybrany wachlarz zajęć dostosowany jest do potencjału i infrastruktury danego Ośrodka.

 • Aktywna Rodzina - program dedykowany wszystkim tym, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych i pogłębić relacje rodzinne.
  Aktywna Mama – program skierowany do wszystkich Pań, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną w okresie ciąży, jak i te, które chcą wrócić do formy po porodzie. Oferujemy specjalistyczne zajęcia w wodzie, podczas których wzmocnią Panie mięśnie i zwiększą wytrzymałość organizmu bez nadmiernego wysiłku i obciążenia stawów.
 • Aktywny Senior - w naszej ofercie są zróżnicowane zajęcia prozdrowotne  w  wodzie, na sali gimnastycznej, jak również możliwość korzystania z  siłowni pod okiem wykwalifikowanych trenerów. 
 • Nauka Pływania - nasze ośrodki oferują indywidualne oraz grupowe kursy nauki i doskonalenia pływania adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
  Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzimy zajęcia na różnych  poziomach zaawansowania. 
 • Rehabilitacja w wodzie - zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy zmagają się ze dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi, jak również kardiologicznymi.
  Aqua Aerobik  - sport dla każdego, przy muzyce, niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Aqua aerobik to bezpieczny i efektywny trening w wodzie dający niesamowitą satysfakcję i oferujący świetną zabawę.
 • Fitness - czyli jak „czuć się dobrze z samym sobą”W ofercie naszych Ośrodków znajdą Państwo również różne formy szeroko pojętych zajęć fitness. Główną zaletą takich zajęć jest ich grupowy charakter dzięki czemu łatwiej się zmotywować do ciężkiej pracy. Kameralne sale sprzyjają lepszej integracji i powstawaniu grup, które wzajemnie się mobilizują do utrzymania regularności.
 • ZUMBA - to połączenie elementów tańca latynoamerykańskiego oraz fitness. 
 • JOGA - zajęcia prowadzone pozwolą poznać techniki jogiczne, które prowadzą do poprawienia ogólnej sprawności ciała oraz relaksu fizycznego i umysłowego. Prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora, który dobierze ćwiczenia dla każdej grupy uczestników.
 • Wspólna Aktywna - Jedna Karta  - w ramach innowacyjnych rozwiązań, które będziemy wprowadzać w najbliższym czasie pojawi się karta pod nazwą Wspólna Aktywna – Jedna karta. Będzie dawała  wiele różnych ciekawych możliwości mieszkańcom Warszawy Szczegóły wkrótce!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony http://www.aktywnawarszawa.pl, na której pod koniec wakacji pojawią się szczegółowe informacje o dostępnych programach w poszczególnych Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA jest największym niekomercyjnym Promotorem zdrowego trybu życia, poprzez sport i rekreację wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy unikatową jednostką mającą ośrodki zróżnicowane zarówno pod kątem infrastruktury, jak i lokalizacji a przede wszystkim oferowanych usług.

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Tylko my dysponujemy stokiem narciarskim, lodowiskami, basenami i siłowniami. Nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy co pozwala w łatwy sposób do nas dotrzeć nawet z najbardziej odległych części miasta, zarówno autem jak i komunikacją miejską absy korzystać ze swoich ulubionych zajęć i programów. Baza AKTYWNEJ WARSZAWY jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy 13stoma obiektami sportowymi na terenie Warszawy. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.