Usługi sportowe

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu AKTWNA WARSZAWA stworzyło programy wśród których można znaleźć zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwośći osób różnych grup wiekowych, dostępne niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

  • Aktywna Rodzina - program dedykowany wszystkim tym, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych i pogłębić relacje rodzinne
  • Aktywna Mama – program skierowany do wszystkich Pań, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną w okresie ciąży, jak i te, które chcą wrócić do formy po porodzie. Oferujemy specjalistyczne zajęcia w wodzie, podczas których wzmocnią Panie mięśnie i zwiększą wytrzymałość organizmu bez nadmiernego wysiłku i obciążenia stawów
  • Aktywny Senior - w naszej ofercie są zróżnicowane zajęcia prozdrowotne  w  wodzie, W sali gimnastycznej, jak również możliwość korzystania z  siłowni pod okiem wykwalifikowanych trenerów
  • Nauka Pływania - nasze ośrodki oferują indywidualne oraz grupowe kursy nauki i doskonalenia pływania adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
    Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. 
  • Rehabilitacja w wodzie - zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy zmagają się ze dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi, jak również kardiologicznymi.
  • Aqua Aerobik  - sport dla każdego, przy muzyce, niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Aqua aerobik to bezpieczny i efektywny trening w wodzie dający niesamowitą satysfakcję i oferujący świetną zabawę.
  • Wspólna Aktywna - Jedna Karta  - w ramach innowacyjnych rozwiązań, które będziemy wprowadzać w najbliższym czasie pojawi się karta pod nazwą Wspólna Aktywna – Jedna karta. Będzie dawała  wiele różnych ciekawych możliwości mieszkańcom Warszawy.

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA jest największym niekomercyjnym Promotorem zdrowego trybu życia, poprzez sport i rekreację wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy unikatową jednostką mającą ośrodki zróżnicowane zarówno pod kątem infrastruktury, jak i lokalizacji a przede wszystkim oferowanych usług.

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Tylko my dysponujemy stokiem narciarskim, lodowiskami, basenami i siłowniami. Nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy co pozwala w łatwy sposób do nas dotrzeć nawet z najbardziej odległych części miasta, zarówno autem jak i komunikacją miejską absy korzystać ze swoich ulubionych zajęć i programów. Baza AKTYWNEJ WARSZAWY jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy 13stoma obiektami sportowymi na terenie Warszawy. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.

Sprawdź jakie usługi oferujemy na naszych Ośrodkach