Usługi sportowe

Usługi sportowe

Już po feriach zimowych Warszawiacy będą mogli skorzystać z nowych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu AKTWNA WARSZAWA stworzyło programy wśród których można znaleźć zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwośći osób różnych grup wiekowych, dostępne niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

 • ZUMBA - to połączenie elementów tańca latynoamerykańskiego oraz fitness. 
 • JOGA - zajęcia prowadzone pozwolą poznać techniki jogiczne, które prowadzą do poprawienia ogólnej sprawności ciała oraz relaksu fizycznego i umysłowego. Prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora, który dobierze ćwiczenia dla każdej grupy uczestników.
 • PŁYWANIE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ - zajęcia w wodzie, które mają na celu pomoc w pokonywaniu barier ruchowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób ze znacznymi dysfunkcjami narządów ruchu, w tym z orzeczoną grupą inwalidzką.
 • SAMOOBRONA - w programie: różne techniki samoobrony ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń i elementów walki charakterystycznej dla aikido. – Dzięki zajęciom będzie moża nabyć umiejętności oceny zagrożeń i niebezpieczeństw jakie mogą czyhać ze strony potencjalnego napastnika.

Zajęcia obowiązujące:

 • Aktywna Rodzina - program dedykowany wszystkim tym, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych i pogłębić relacje rodzinne
 • Aktywna Mama – program skierowany do wszystkich Pań, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną w okresie ciąży, jak i te, które chcą wrócić do formy po porodzie. Oferujemy specjalistyczne zajęcia w wodzie, podczas których wzmocnią Panie mięśnie i zwiększą wytrzymałość organizmu bez nadmiernego wysiłku i obciążenia stawów
 • Aktywny Senior - w naszej ofercie są zróżnicowane zajęcia prozdrowotne  w  wodzie, W sali gimnastycznej, jak również możliwość korzystania z  siłowni pod okiem wykwalifikowanych trenerów
 • Nauka Pływania - nasze ośrodki oferują indywidualne oraz grupowe kursy nauki i doskonalenia pływania adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
  Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. 
 • Rehabilitacja w wodzie - zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy zmagają się ze dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi, jak również kardiologicznymi.
 • Aqua Aerobik  - sport dla każdego, przy muzyce, niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Aqua aerobik to bezpieczny i efektywny trening w wodzie dający niesamowitą satysfakcję i oferujący świetną zabawę.

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA jest największym niekomercyjnym Promotorem zdrowego trybu życia, poprzez sport i rekreację wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy unikatową jednostką mającą ośrodki zróżnicowane zarówno pod kątem infrastruktury, jak i lokalizacji a przede wszystkim oferowanych usług.

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Tylko my dysponujemy stokiem narciarskim, lodowiskami, basenami i siłowniami. Nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy co pozwala w łatwy sposób do nas dotrzeć nawet z najbardziej odległych części miasta, zarówno autem jak i komunikacją miejską absy korzystać ze swoich ulubionych zajęć i programów. Baza AKTYWNEJ WARSZAWY jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy 13stoma obiektami sportowymi na terenie Warszawy. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.

Sprawdź jakie usługi oferujemy na naszych Ośrodkach