Twój program sportowy: Aktywnie po pracy

30 lipca 2019
Twój program sportowy: Aktywnie po pracy

Monika od zawsze trochę narzekała na zbędne kilogramy. Dieta dietą, ale codzienny tryb życia wcale w tym nie pomagał. Godziny spędzone przed komputerem, a ruchu też tylko tyle, co z domu do windy, z windy do samochodu i z samochodu do windy w biurze. Przekonała się, że sama dieta nie wystarczy. Postanowiła wreszcie wziąć się za siebie, tym bardziej, że nowa praca sąsiaduje z jednym z Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY, prowadzącym zajęcia sportowe. Skończyły się wymówki, że się nie chce, że „nie ma czasu”. Postanowiła wykorzystać to, że AKTYWNĄ WARSZAWĘ  ma po sąsiedzku. W wybranym Ośrodku  znalazła zajęcia fitnessu, które nie tylko doskonale mogła wpasować w swój rozkład tygodnia, ale też wybrać to, czego jej umysł i ciało najbardziej potrzebują.

Już od września w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA rozpoczęliśmy kolejną edycję programów sportowych. Szeroki wachlarz zajęć dostosowany jest do potencjału i infrastruktury danego Ośrodka.

Programy, jakie oferujemy dla mieszkańców Warszawy:

  • Aktywna w wodzie: nauka pływania, aqua aerobnik, aqua bike, rehabilitacja w wodzie, aktywna mama.
  • Aktywnie po pracy, na sali: fitness, zumba, joga
  • Aktywny Senior: na sali, na siłowni, na pływalni.

Poznajcie Monikę. Tak, jak ona, możecie znaleźć zajęcia dostosowane do swoich potrzeb i możliwości. Warto żyć aktywnie i zdrowo!

Program AKTYWNIE PO PRACY wspiera Ciebie w codziennej aktywności, po to abyś był zdrowy i cieszył się życiem. Możesz wybrać spośród kilku możliwych zajęć odbywających się na sali gimnastycznej. Sam wybierasz Ośrodek sportowy spośród wielu dostępnych obiektów w ofercie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Do Twojej dyspozycji są Ośrodki zlokalizowane w prawie każdej dzielnicy, blisko Twojego domu. Wszystko po to, abyś ćwiczył to co lubisz, jak lubisz, blisko Ciebie.

Aktywności dostępne w ramach Programu - aktywnie po pracy:

  • Fitness to już nie tylko forma aktywności fizycznej, różnorodność jego form, dostępność dla każdego niezależnie od wieku i sprawności oraz ogromna radość i odprężenie jakie można czerpać z jego uprawiania sprawiła że dla wielu stał się on nową filozofią życia.
  • Zumba - to połączenie elementów tańca latynoamerykańskiego oraz fitness.
  • Joga - zajęcia prowadzone pozwolą poznać techniki jogiczne, które prowadzą do poprawienia ogólnej sprawności ciała oraz relaksu fizycznego i umysłowego. Prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora, który dobierze ćwiczenia dla każdej grupy uczestników.

Chcesz dołączyć do Programu i brać udział w zajęciach organizowanych w wybranym przez Ciebie Ośrodku SCS AW?

Trzy kroki do zdrowia poprzez aktywność sportową:

1 krok

Wybierz dla siebie lub bliskiej Ci osoby ulubioną aktywność na Sali gimnastycznej spośród wielu dostępnych.

Fitness 

Zumba 

Joga 

2 krok

Wybierz Ośrodek, w którym chcesz realizować zajęcia. Start zajęć zgodny z harmonogramem.*

Ośrodek Inflancka

Ośrodek Rozbrat

Ośrodek Namysłowska

Ośrodek Grzybowska

Ośrodek Solec

  • Wskazane Ośrodki SCS AW realizują wybrane usługi w ramach Programu Aktywnie po pracy.

HARMONOGRAM STARTU ZAJĘĆ

Szczegóły zajęć wraz z ich harmonogramem na poszczególne dni tygodnia zamieszczone są na stronach Ośrodków SCS AW prowadzących zajęcia.

Ośrodek Inflancka, tel. 22 16 27 350

Ośrodek Rozbrat, tel.  22 16 27 200

Ośrodek Namysłowska, tel. 22 16 27 360  

Ośrodek Grzybowska, tel. 22 16 27 370   

Ośrodek Solec, tel. 22 16 27 320

3 krok

Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie lub osobiście zgłoś się do wcześniej wybranego Ośrodka SCS AW.

Ciesz się zdrowym i aktywnym życiem!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony i Facebooka, gdzie publikujemy aktualności w ramach zajęć, a także wydarzenia specjalne oraz oferty promocyjne.  

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tylko my dysponujemy jednocześnie pływalniami, stokiem narciarskim, lodowiskami i siłowniami. Nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy, co pozwala w łatwy sposób do nas dotrzeć nawet z najbardziej odległych części miasta, zarówno autem jak i komunikacją miejską, aby korzystać ze swoich ulubionych zajęć i programów. Baza AKTYWNEJ WARSZAWY jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy Ośrodkami sportowymi zlokalizowanymi prawie w każdej dzielnicy. Do dyspozycji oddajemy następujące Ośrodki, m.in.: Rozbrat, Inflancka, Polonia, Grzybowska, Namysłowska, Solec, Stegny, Park Wodny Moczydło. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.