Twój program sportowy: Aktywnie w wodzie

30 lipca 2019
Twój program sportowy: Aktywnie w wodzie

Ania jest bardzo energiczna. Wcześniej narzekała na brak kondycji, ale od kiedy chodzi na aqua aerobik, pozbyła się uczucia zmęczenia a przy okazji i bólów kręgosłupa. Na zajęcia chodzi już kolejną edycję w ramach programów sportowych realizowanych w AKTYWNEJ WARSZAWIE. Początkowo miała pewne obawy przed zapisaniem się, bo nie umie dobrze pływać. Instruktor przekonał ją jednak, że nie ma się czego bać - gimnastyka w wodzie nie wymaga umiejętności pływania, a cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem. Na aqua aerobik zapisała się ponownie wraz z początkiem roku szkolnego swojej córki Zuzi, która już od września rozpoczęła naukę pływania.

Już od września w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA rozpoczęliśmy kolejną edycję programów sportowych. Wybrany wachlarz zajęć dostosowany jest do potencjału i infrastruktury danego Ośrodka.

Programy, jakie oferujemy dla mieszkańców Warszawy:

  • Aktywna w wodzie: nauka pływania, aqua aerobnik, aqua bike, rehabilitacja w wodzie, aktywna mama.
  • Aktywnie po pracy, na sali: fitness, zumba, joga
  • Aktywny Senior: na sali, na siłowni, na pływalni.

Zapraszamy do poznania Ani i jej córki Zuzi. Wy też tak jak Ania możecie znaleźć zajęcia dostosowane do swoich potrzeb i możliwości. Ania wraz z córką uczęszczają na zajęcia w ramach programu Aktywnie w wodzie.

Program AKTYWNIE W WODZIE wspiera Ciebie w codziennej aktywności. Możesz wybrać spośród kilku możliwych zajęć odbywających się na naszych krytych pływalniach. Sam wybierasz Ośrodek sportowy spośród wielu dostępnych obiektów w ofercie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Do Twojej dyspozycji są Ośrodki zlokalizowane w prawie każdej dzielnicy, blisko Twojego domu. Wszystko po to, abyś ćwiczył to co lubisz, jak lubisz, blisko Ciebie.

Możesz tak jak Ania znaleźć zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Aktywności dostępne w ramach Programu - aktywnie w wodzie.

  • Nauka Pływania - nasze ośrodki oferują indywidualne oraz grupowe kursy nauki i doskonalenia pływania adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
    Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzimy zajęcia na różnych  poziomach zaawansowania. 
  • Aqua Aerobik  - sport dla każdego, przy muzyce, niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Aqua aerobik to bezpieczny i efektywny trening w wodzie dający niesamowitą satysfakcję i oferujący świetną zabawę.
  • Aqua Bike – to innowacyjny trening łączący jazdę na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia w wodzie pozwalające zrzucić zbędne kilogramy. Jest to przyjemna forma aerobów i jednocześnie doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej a przy okazji dobra zabawa przy energetycznej muzyce.
  • Rehabilitacja w wodzie - zajęcia dedykowane są wszystkim tym, którzy zmagają się ze dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi jak również kardiologicznymi.
  • Aktywna Mama – program skierowany jest do wszystkich Pań, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną w okresie ciąży, jak i tych, które chcą wrócić do formy po urodzeniu dziecka. Oferujemy specjalistyczne zajęcia w wodzie, podczas których Panie wzmocnią swoje mięśnie i zwiększą wytrzymałość organizmu bez nadmiernego wysiłku i obciążenia stawów.

Chcesz dołączyć do Programu i brać udział w zajęciach organizowanych w wybranym przez Ciebie Ośrodku SCS AW?

Trzy kroki do zdrowia poprzez aktywność sportową:

1 krok

Wybierz dla siebie lub bliskiej Ci osoby ulubioną aktywność w wodzie spośród wielu dostępnych.

Nauka pływania 

Aqua aerobik 

Aqua bike 

Rehabilitacja w wodzie 

Aktywna mama 

2 krok

Wybierz Ośrodek, w którym chcesz realizować zajęcia. Start zajęć zgodny z harmonogramem.

Ośrodek Inflancka

Ośrodek Polonia

Ośrodek Rozbrat

Ośrodek Namysłowska

Ośrodek Grzybowska

HARMONOGRAM STARTU ZAJĘĆ

Szczegóły zajęć wraz z ich harmonogramem na poszczególne dni tygodnia zamieszczone są na stronach Ośrodków SCS AW prowadzących zajęcia.

3 krok

Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie lub osobiście zgłoś się do wcześniej wybranego Ośrodka SCS AW.

Ośrodek Inflancka, tel. 22 16 27 350

Ośrodek Polonia, tel.  22 16 27 332 

Ośrodek Rozbrat, tel. 22 16 27 200 

Ośrodek Namysłowska, tel. 22 16 27 360 

Ośrodek Grzybowska, tel. 22 16 27 370

Ciesz się zdrowym i aktywnym życiem!

Zachęcamy też do śledzenia naszej strony i Facebooka, gdzie publikujemy aktualności w ramach zajęć, wydarzenia specjalne oraz oferty promocyjne.

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tylko my dysponujemy jednocześnie pływalniami, stokiem narciarskim, lodowiskami i siłowniami. Nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy, co pozwala w łatwy sposób do nas dotrzeć nawet z najbardziej odległych części miasta, zarówno autem jak i komunikacją miejską, aby korzystać ze swoich ulubionych zajęć i programów. Baza AKTYWNEJ WARSZAWY jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy Ośrodkami sportowymi zlokalizowanymi prawie w każdej dzielnicy. Do dyspozycji oddajemy następujące Ośrodki, m.in.: Rozbrat, Inflancka, Polonia, Grzybowska, Namysłowska, Solec, Stegny, Park Wodny Moczydło. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.