Staromiejska ślizgawka już działa

9 grudnia 2019
Staromiejska ślizgawka już działa

Miłośnicy łyżew, doczekaliście się! W sobotę, 7 grudnia, zainaugurowaliśmy działalność ślizgawki na Rynku Starego Miasta.

Lodowe disco i atrakcje dla najmłodszych, spotkanie z bajkowymi postaciami na czele z Elsą z „Krainy lodu”, giga gra planszowa i Familiada na lodzie oraz warsztaty tworzenia przypinek – a to wszystko w bajkowej atmosferze rozpalonych iluminacji świątecznych.

W sobotę, 7 grudnia, na Rynku Starego Miasta w Warszawie zainaugurowaliśmy działalność ślizgawki publicznej. Dziękujemy, że byliście z nami i przypominamy, że czekamy na Was przez cały sezon – oczywiście w miarę korzystnych warunków atmosferycznych.

Aby mieć pewność, że lodowisko działa, zaglądajcie na naszą stronę internetową oraz na Facebooka, tu zawsze znajdziecie aktualne informacje.

Przypominamy, że lodowisko na Rynku Starego Miasta funkcjonuje codziennie (poniedziałek-niedziela) w godzinach 10-21 z uwzględnieniem przerw technologicznych: 12:00-13:00, 15:00-16:00 oraz 18:00-19:00. W czasie przerw technicznych ślizgawka i wypożyczalnia sprzętu sportowego będą nieczynne.

Miłośników sportów zimowych zapraszamy na Rynek Starego Miasta, a także na pozostałe lodowiska AKTYWNEJ WARSZAWY: ślizgawkę przy Pałacu Kultury i Nauki, w Ośrodku Stegny i Ośrodku Moczydło. Natomiast amatorów szusowania ucieszy zapewne zakończenie trzeciego etapu modernizacji Górki Szczęśliwickiej.

Do zobaczenia na lodowisku i na stoku!