Galeria

8 lutego 2019

Zakończenie programu "Zima w Mieście" w OST

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w programie "Zima w Mieście" na lodowiskach Ośrodka Stegny. Odnotowaliśmy ponad 3 tysiące uczestników tegorocznej edycji programu.

WIĘCEJ
1 lutego 2019

Pierwszy tydzień programu "Zima w Mieście" w Ośrodku Stegny

Sportowo i wesoło minął pierwszy tydzień programu "Zima w Mieście" na lodowiskach Ośrodka Stegny. Gościliśmy telewizję, odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna, uczyliśmy jazdy na łyżwach i doskonalenia tej umiejetności.

WIĘCEJ

Wieczorne ślizgawki na Stegnach

Zapraszamy na wieczorną ślizgawkę wszystkich miłośników łyżwiarstwa oraz tych z Państwa, którzy chcą sie zrelaksować po ciężkim dniu. Zaczynamy o 19.00 i "płyniemy" po torze w takt muzyki, aż do 21.00.

WIĘCEJ

Rok 1981 na Torze Stegny

"Tor Stegny" to obiekt z bogatą historią. Zaprojektowany przez panczenistę, architekta Janusza Kalbarczyka, został oddany do użytku w 1980 roku. Na przestrzeni lat na torze Stegny ośmiokrotnie odbywały się Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim.

WIĘCEJ

Ostatnie lanie toru przed otwarciem!

To już ostatnie 2 dni wylewania długiego toru łyżwiarskiego w Ośrodku Stegny. 2 grudnia rozpoczynamy długo oczekiwany sezon łyżwiarski. W sezonie wiele atrakcji. Od czwartku 6.12 ruszają łyżwiarskie czwartki dla dzieci, a 9.12 Mikołajki na lodowisku. 

WIĘCEJ
21 listopada 2017

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim STEGNY

W najbliższy weekend startuje cykl Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim. Zawody odbędą się 25 i 26 listopada 2017r. na naszym torze łyżwiarskim do jazdy szybkiej w Warszawie. Początek o godz. 12.00. Warto zobaczyć młodych adeptów w wieku 11-15 lat jak świetnie radzą sobie w jeździe na łyżwach długich. W zawodach uczestniczą najlepsi młodzi panczeniści z całej Polski.
WIĘCEJ
20 listopada 2017

Inauguracja sezonu zimowego już za nami

Dziękujemy Warszawo za tak liczne przybycie. Naprawdę kochacie łyżwy tak jak my. Pierwsze trzy ślizgawki w tym sezonie już za nami, w ten weekend było nas blisko 1200 łyżwiarzy. Ilu nas będzie za tydzień? My już jesteśmy gotowi i czekamy na was. Pon. - pt. 19:00 - 21:00; Weekendy 12:00 - 14:00, 15:00 - 17:00, 18:00 - 20:00 Zachęcamy do aktywności na łyżwach z Aktywną Warszawą.
WIĘCEJ
14 listopada 2017

3,2,1 START Sezonu łyżwiarskiego, już w najbliższą sobotę 18.11.2017

Z uśmiechem na twarzy informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 18.11.2017 uruchomimy pierwsze ślizgawki publiczne w tym sezonie. Wy też nie możecie się już doczekać?
Aktualne godziny ślizgawki publicznej znajdziecie w linku: 
https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/osrodki-sportowe/tor-lyzwiarski-stegny/harmonogram

Do zobaczenia

WIĘCEJ
10 listopada 2017

10.11.2017 zakończenie rolkarskiego sezonu letniego na Stegnach

Ośrodek Łyżwiarsko - Rolkarski Stegny Aktywna Warszawa uprzejmie informuje, że z dniem dzisiejszym tj. 10.11.2017 zostanie zakończony rolkarski sezon letni. Dla zmartwionych mamy coś na pocieszenie! Również dzisiaj rozpoczniemy proces schładzania powierzchni do jazdy na łyżwach.
WIĘCEJ
7 listopada 2017

Lodu jeszcze nie ma, ale jest sala gimnastyczna na STEGNACH. Wiedzieliście o jej istnieniu?

Lodu jeszcze nie ma ale jest sala gimnastyczna na STEGNACH Wiedzieliście o jej istnieniu? "Miejsce służące gimnastyce" w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jej przeznaczenie może być dostosowane do prowadzenia grupowych zajęć ruchowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także do prowadzenia zajęć, na przykład:
WIĘCEJ
20 października 2017

Tenis ziemny na Stegnach

Prawdopodobnie dwa najtańsze korty na świeżym powietrzu w Warszawie. Tylko 25 zł za 1h w dni powszednie do godziny 16-tej. Od 16:00 do zmroku 32 zł z 1h. W weekendy 40 zł za 1h przez cały dzień do zmroku.Tylko nie mówcie że cena i pogoda tegorocznej jesieni nie zachęca was do gry w tenisa. Wyjdź z domu i bądź aktywny z Aktywną Warszawą. Korty czekają.
WIĘCEJ
20 października 2017

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji na Stegnach

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji prowadzi na Stegnach kompleksowy program aktywizacji społecznej i zawodowej osób z trwałymi uszkodzeniami rdzenia kręgowego poruszających się na wózkach inwalidzkich.
WIĘCEJ

Najlepsze miejsce do nauki jazdy na rolkach w Warszawie.


Ośrodek Stegny Aktywna Warszawa to najlepsze i najbezpieczniejsze miejsce do nauki jazdy na rolkach w Warszawie. Tu nikt nie wjedzie w ciebie rowerem, nie zaplątasz się w smycz przechodzącego obok psa a masa pieszych nie utrudni Ci stawiania pierwszych kroków na rolkach. Cała przestrzeń ze zdjęcia będzie niemal dla Ciebie.✌️ Koniecznie odwiedź nasz FB, dowiesz się na bieżąco co się u nas dzieje.

WIĘCEJ

Fotogaleria z zawodów wrotkarskich na Stegnach

Zawody wrotkarskie na Stegnach 30 września 2017 r. na Stegnach dzięki zaangażowaniu "Legia Warszawa" Sekcja Łyżwiarska mieliście okazję uczestniczyć w zawodach rolkarskich na dystansach.
WIĘCEJ
Stegny 2
17 lipca 2017

Akcja „Lato w mieście” Ośrodek Stegny

Harmonogram przewidzianych zajęć dla dzieci i młodzieży na najbliższe 2 tygodnie.

WIĘCEJ
4 lipca 2017

Akcja Lato w mieście na Ośrodku Stegny

W okresie przerwy wakacyjnej w Ośrodku Stegny została przygotowana oferta dla dzieci i młodzieży – miłośników jazdy na rolkach. Zajęcia odbywają się w dwóch przedziałach czasowych: 10.00 – 11.30 oraz 11.30 – 13.00 od poniedziałku do piątku.

WIĘCEJ