Wydarzenia

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy

Stołeczne Centrum Sortu AKTYWNA WARSZAWA serdeczne zarasza na Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy.

WIĘCEJ

Powstaje nowa, większa strefa

Letnia Strefa Rekreacji nabiera kształtów. Już teraz doskonale widać jak dużą, nową przestrzeń powiększoną o stałe boisko do beach soccera i innych aktywności, otrzymają Warszawiacy.
WIĘCEJ

Dzień z futbolem amerykańskim w ramach Akcji "Lato w Mieście 2017"

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA wraz z drużyną Futbolu Amerykańskiego Crusaders Warszawa serdecznie zaprasza, na zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w ramach Akcji „Lato w Mieście 2017”. Zajęcia nauki podstaw gry w futbol amerykański oraz zabawy i gry sportowe poprowadzą profesjonalni zawodnicy z drużyny Crusaders Warszawa.

WIĘCEJ
31 lipca 2017

Flag Football on the Beach - futbol flagowy w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła

W sobotę, 29 lipca 2017 r. w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła odbył się turniej futbolu flagowego.
WIĘCEJ
Jest Ryzyko Jest Zabawa i impreza sportowo-artystyczna dla dzieci i młodzieży!
6 lipca 2017

Impreza sportowo-artystyczna dla dzieci i młodzieży na Poniatówce!

Jest Ryzyko Jest Zabawa i impreza sportowo-artystyczna dla dzieci i młodzieży!
Ostatnim razem pogoda spłatała nam figla i planowany początek Akcji Lato w Mieście 2017 w Strefie Rekreacji musieliśmy odwołać. Postanowiliśmy ponownie spróbować :)

WIĘCEJ
6 lipca 2017

Relacja ze Street Workout Event

W sobotę, 1 lipca 2017 r., w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła odbył się Street Workout Event.

WIĘCEJ
26 czerwca 2017

Street Workout Event w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła

W sobotę, 1 lipca 2017 o godzinie 12.00, w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła na plaży pod Mostem Poniatowskiego rozpocznie się Street Workout Event.

WIĘCEJ

I Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii OPEN

Impreza odbędzie się w sobotę, 10 czerwca 2017 r., na boiskach do siatkówki plażowej na terenie Strefy Rekreacyjnej Dzielnicy Wisła pod Mostem Poniatowskiego. Start gier zaplanowany jest na godzinę 10.00. Do udziału w siatkarskiej rywalizacji dopuszczone są zespoły 2-osobowe żeńskie i męskie, które będą rywalizowały w oddzielnych kategoriach. W Turnieju może wziąć udział każdy chętny, który ukończył 18 rok życia. Udział w Turnieju jest bezpłatny. Zgłoszenia, zawierające nazwę zespołu, imiona, nazwiska oraz rok urodzenia uczestników będą przyjmowane drogą mailową na adres strefarekreacji@aktywnawarszawa.waw.pl od dnia 30 maja 2017 r. do dnia 8 czerwca 2017 r. do godziny 16.00.

WIĘCEJ