Aktualności

XXVI Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców o puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Już po raz XXVI spotkamy się na Turnieju Szkolnej Ligi Siatkówki w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców o puchar Dyrektora SCSAW.

WIĘCEJ

Polska będzie Mistrzem Świata!

W niedzielę 17.06 br. na naszej Letniej Strefie Rekreacji dzieci wraz z klaunem, jednorożcem i innymi artystami uczyły się wesołego dopingu Polskiej Drużyny Narodowej w piłce nożnej!

WIĘCEJ

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy

Stołeczne Centrum Sortu AKTYWNA WARSZAWA serdeczne zarasza na Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy.

WIĘCEJ

Cotygodniowe bezpłatne treningi w Letniej Strefie Rekreacji w czerwcu

W minioną sobotę w samo południe wystartowały otwarte treningi street Workout. W czwartek o 19.00 rozpoczynamy treningi bubble football na nowym boisku do beach soccera w Letniej Strefie Rekreacji. Zapraszamy!
WIĘCEJ

Powstaje nowa, większa strefa

Letnia Strefa Rekreacji nabiera kształtów. Już teraz doskonale widać jak dużą, nową przestrzeń powiększoną o stałe boisko do beach soccera i innych aktywności, otrzymają Warszawiacy.
WIĘCEJ
5 września 2017

Koniec sezonu w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła

Uprzejmie informujemy, iż Strefa Rekreacji Dzielnicy Wisła będzie czynna do najbliższej niedzieli (10 września 2017 r.) do godziny 22.00.
WIĘCEJ
31 sierpnia 2017

Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

WIĘCEJ
Harmonogram Aktywna Rodzina
31 sierpnia 2017

Aktywna rodzina – czyli jak zaszczepić w dziecku zamiłowanie do sportu!

Nie od dziś wiadomo, że wspólna aktywność ruchowa jest najlepszym spoiwem, które pozwala wzmacniać relacje na linii rodzic – dziecko. Sport uczy nas systematyczności, buduje w nas wewnętrzną samodyscyplinę i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki wspólnej aktywności mamy niepowtarzalną okazję do kształtowania motywacji do czynnego wypoczynku, która jest gwarancją siły i zdrowia.

WIĘCEJ
25 sierpnia 2017

Impreza w ramach Akcji "Lato w Mieście 2017"

Dzisiaj w ramach akcji „Lato w Mieście 2017” w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła, odbyła się (druga w tym sezonie) impreza sportowo-artystyczna dla dzieci i młodzieży.

WIĘCEJ
23 sierpnia 2017

Ostatni trening street workout'u w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła

To już ostatnie spotkanie treningowe z trenerami Ghetto Workout Poland w tym sezonie.
Tym bardziej, zapraszamy w niedzielę o godzinie 12.00, wszystkich chętnych na kolejne spotkanie ze street workoutem do Strefy Rekreacji Dzielnicy Wisła przy Moście Poniatowskiego.

WIĘCEJ

Dzień z futbolem amerykańskim w ramach Akcji "Lato w Mieście 2017"

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA wraz z drużyną Futbolu Amerykańskiego Crusaders Warszawa serdecznie zaprasza, na zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w ramach Akcji „Lato w Mieście 2017”. Zajęcia nauki podstaw gry w futbol amerykański oraz zabawy i gry sportowe poprowadzą profesjonalni zawodnicy z drużyny Crusaders Warszawa.

WIĘCEJ
  • 1
  • 2