Aktualności

Podsumowanie Letniej Strefy Rekreacji

Letnią Strefę Rekreacji zorganizowaną przez SCS AKTYWNA WARSZAWA przez cały okres funkcjonowania, czyli od 8 czerwca do 11 września odwiedziło 15 tysięcy osób. Strefa działała codziennie od godz. 10.00 do 22.00 również w soboty i niedziele. Cztery bezpłatne boiska do piłki siatkowej i boisko do beach soccera można było od początku rezerwować w elektronicznym systemie za pośrednictwem strony aktywnawarszawa.pl. Z takiej możliwości skorzystało ponad 5 tysięcy osób.

WIĘCEJ

Kończymy sezon na Poniatówce

Kończy się sezon działania Letniej Strefy Rekreacji na plaży Poniatówka. Trwa demnontaż i podliczanie frekwencji i aktywności w sezonie 2018.

Zobaczcie sami.

WIĘCEJ

Finał XXVII Turnieju Szkolnej Ligi Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

XXVII Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA był ostatnim sportowym wydarzeniem w tym sezonie w Letniej Strefie Rekreacji.

WIĘCEJ

XXVII Turniej Szkolnej Ligii Siatkówki rozpoczęty

W poniedziałek w Letniej Strefie Rekreacji rozpoczął się 2-dniowy Turniej Szkolnej Ligii Siatkówki w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

WIĘCEJ

AKTYWNA WARSZAWA na pikniku rodzinnym w Parku Fontann

AKTYWNA WARSZAWA wraz z Biurem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa, podczas Pikniku Rodzinnego „Europa zmienia metropolię warszawską”, który odbył się w Multimedialnym Parku Fontann w sobotę 8 września, zaprosiło uczestników do aktywności fizycznej.

WIĘCEJ

Zakończenie sezonu z Runmageddon

To ostatnie dni funkcjonowania Letniej Strefy Rekreacji. Dziękujemy za przygotowanie treningów RUNMAGEDDON oraz RUNMAGEDDON KIDS, a wszystkim Państwu za liczny udział.

WIĘCEJ

Letnia Strefa Rekreacji w liczbach

Letnią Strefę Rekreacji zorganizowaną przez SCS AKTYWNA WARSZAWA od czerwca do chwili obecnej odwiedziło już prawie 14 tysięcy osób. Strefa została uruchomiona 8 czerwca i działa codziennie od godz. 10.00 do 22.00 również w soboty i niedziele. Cztery bezpłatne boiska do piłki siatkowej i boisko do beach soccera można od początku rezerwować w elektronicznym systemie za pośrednictwem strony aktywnawarszawa.pl. Z takiej możliwości skorzystało już prawie 5 tysięcy osób.

WIĘCEJ

XXVII Szkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Na zakończenie sezonu w Letniej Strefie Rekreacji na plaży przy ul. Wybrzeże Szczecińskie zapraszamy do udziału w XXVII Turnieju Szkolnej Ligi Siatkówki w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu - Aktywna Warszawa. Udział w turnieju jest bezpłatny.

WIĘCEJ

Runmageddon i Runmageddon Kids

Piątek 31 sierpnia to ostatni w tym miesiącu trening Runmageddon oraz niespodzianka... Runmageddon Kids.
Zapraszamy na trzy treningi:
18.00
19.00
20.00

WIĘCEJ

Lato w mieście z ONICO Warszawa - zakończenie

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA dziękuje uczestnikom wszystkich wtorkowych treningów oraz ONICO WARSZAWA.

 

WIĘCEJ
27 sierpnia 2018

Ostatni trening z ONICO Warszawa w Letniej Strefie Rekreacji

Ostatni wtorkowy (28.08) trening w Letniej Strefie Rekreacji AKTYWNA WARSZAWA realizowany z ONICO Warszawa będzie niepowtarzalny!  Na plaży Poniatówka będziecie mogli spotkać wszystkich siatkarzy ONICO Warszawa, którzy rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu PlusLigi! Ponadto dla najmłodszych malowanie buziek balony, zabawy sportowe.

WIĘCEJ

Dziękujemy za dzisiaj! Za tydzień ostatni trening na Poniatówce

Dzisiaj odbył się przedostatni trening pobijając rekord frekwencji…na boiskach Letniej Strefy Rekreacyjnej była ponad setka najmłodszych miłośników siatkówki.  

WIĘCEJ

Trenuj z ONICO Warszawa

Pozostały zaledwie dwa otwarte treningi z ONICO Warszawa. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do Letniej Strefy Rekreacji we wtorek 21 i 28 sierpnia !

WIĘCEJ

Ćwiczenia street workout w Letniej Strefie Rekreacji

Zachęcamy do ćwiczeń na drążkach w Letniej Strefie Rekreacji.
Oto plan treningu...
WIĘCEJ
14 sierpnia 2018

Piątki z Runmageddon w Letniej Strefie Rekreacji

Po raz kolejny podjęliście wyzwanie SCA AKTYWNA WARSZAWA i Runmageddon stawiajac się licznie na otwarte treningi organizowane w Letniej Strefie Rekreacji. Zobaczcie małą fotorelację.

UWAGA!!! Treningi w drugiej połowie sierpia w nowej formule, szczegóły wkrótce.

WIĘCEJ

Wodny Świat 2 w Letniej Strefie Rekreacji

Dziś odbyła się impreza organizowana w ramach Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” 

WIĘCEJ

Sierpień z Letnią Strefą Rekreacji

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku na świerzym powietrzu!
Harmonogram - sierpień - Letnia Strefa Rekreacji

WIĘCEJ

Półmetek Letniej Strefy Rekreacji

Letnią Strefę Rekreacji dotychczas odwiedziło ponad 8,5 tysiąca osób, dokonano prawie 3 tysiące rezerwacji boisk! Podczas pierwszej imprezy, zorganizowanej w ramach akcji „Lato w Mieście”, uczestniczyło 550 uczniów, głównie ze szkół podstawowych.

WIĘCEJ

„Wodny Świat 2” w Letniej Strefie Rekreacji

8 sierpnia 2018 (środa) w godzinach 10:00 – 13:00

WIĘCEJ