Siłownia

SIŁOWNIA

Przytulna, kameralna, klimatyzowana siłownia w której znajdą Państwo sprzęt dostosowany do Państwa potrzeb.

Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi zasadami korzystania z siłowni.

Siłownie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA to idealne miejsca dla każdego, dla kogo sport i zdrowie odgrywa istotną rolę w życiu.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z siłownią i szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Odwiedź nas w Ośrodku Solec przy ul. Solec 71, Ośrodku Namysłowska przy ul. Namysłowskiej 8, Ośrodku Rozbrat-Jutrzenka przy ul. Rozbrat 26 jak również w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8 i dowiedz się więcej o niepowtarzalnej atmosferze tych miejsc.

Przekonasz się, że trening to nie tylko przykry obowiązek lecz wspaniała rozrywka, dzięki której zadbasz zarówno o piękną sylwetkę, jak również o zdrowie i świetne samopoczucie.

Dostępny u nas sprzęt pomoże Ci szybciej osiągnąć wymarzone efekty, a wspólny wysiłek jeszcze bardziej zmobilizuje Cię do pracy nad sobą.

Dlatego nie zwlekaj i odwiedź nasze siłownie już dziś! Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych planów treningowych w zależności od postawionego celu. Plany dostępne są na naszej stronie internetowej, jak również w siłowni danego Ośrodka.

Siłownia

Pliki do pobrania: