Lato w mieście 2022 w Ośrodku Solec - informacje

24 czerwca 2022
Lato w mieście 2022 w Ośrodku Solec - informacje

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Miasta Stołecznego Warszawy do skorzystania z programu "Lato w Mieście" w Ośrodku Solec:

  • nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego z Instruktorem dla osób indywidualnych​

WAŻNE INFORMACJE:

  • program realizowany jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00 w następujących terminach:

* 27.06. - 08.07

* 18.07. - 19.08 (bez 15.08)

* 24.08. - 31.08

W dniach: 11.07 - 15.07 oraz 22.08 - 23.08 zajęcia nie będą prowadzone.

  • wejście osób indywidualnych będzie możliwe po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz złożeniu oświadczenie rodzica lub opiekuna (osoby pełnoletnie wypełniają oświadczenie własnoręcznie). Oświadczenia są ważne przez całe wakacje.
  • indywidualnie i samodzielnie uczestniczyć w zajęciach mogą uczniowie, którzy ukończyli 13 rok życia. W przypadku uczniów poniżej 13 roku życia, uczestniczenie w zajęciach jest możliwe wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna, który ukończył 18 lat.
  • Uczestników indywidualnych nie obowiązują zapisy, a o wejściu na zajęcia decyduje kolejność przyjścia (zbiórka przy recepcji Ośrodka)
  • Uczestnicy zajęć z tenisa ziemnego powinni posiadać obuwie sportowe z drobnym protektorem, nakrycie głowy oraz wodę do picia (zajęcia na świeżym powietrzu)
  • Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu
  • Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć w przypadku opadów deszczu lub gdy kort będzie mokry po wcześniejszych opadach

 

Regulamin, klauzula informacyjna oraz wzór oświadczeń do pobrania poniżej oraz w recepcji Ośrodka.

Więcej informacji można uzyskać w recepcji (22) 16 27 320 lub solec@aktywnawarszawa.waw.pl 

Zapraszamy również do korzystania z programu w pozostałych Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA - na pływalniach, boiskach, torze rolkarskim, kolejce grawitacyjnej i w skateparku. Szczegóły tutaj smiley

 

Pliki do pobrania: