Siłownia

Siłownia

Siłownie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA to idealne miejsca dla każdego, dla kogo sport i zdrowie odgrywa istotną rolę w życiu.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z siłowni.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z siłownią i szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Odwiedź nas w Ośrodku Solec przy ul. Solec 71, Ośrodku Namysłowska przy ul. Namysłowskiej 8, Ośrodku Rozbrat-Jutrzenka przy ul. Rozbrat 26, jak również w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8, i dowiedz się więcej o niepowtarzalnej atmosferze tych miejsc.

Przekonasz się, że trening to nie tylko przykry obowiązek lecz wspaniała rozrywka, dzięki której zadbasz zarówno o piękną sylwetkę, jak również o zdrowie i świetne samopoczucie.

Dostępny u nas sprzęt pomoże Ci szybciej osiągnąć wymarzone efekty, a włożony wysiłek i jego efekt jeszcze bardziej zmobilizuje Cię do pracy nad sobą.

Dlatego nie zwlekaj i odwiedź nasze siłownie już dziś! Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych planów treningowych w zależności od postawionego celu. Plany dostępne są na naszej stronie internetowej, jak również w siłowni danego Ośrodka.

 

Pliki do pobrania: