Aktywna Zimowa - sezon 2019 / 2020

13 listopada 2019
Aktywna Zimowa - sezon 2019 / 2020

Już dziś poznajcie naszych bohaterów AKTYWNEJ ZIMOWEJ.

Ania – łyżwiarka figurowa

W mojej rodzinie łyżwy były obecne od zawsze. Pomijając jeżdżącą na łyżwach ciotkę, siostrę, która uczyła mnie jeździć na łyżwach, każdy mimo upływu dekad do tej pory pamięta angielską parę łyżwiarzy figurowych, ich „Bolero” Ravela i oceny 6.0 przez całą szerokość ekranu. Ja łyżwiarką figurową jestem tylko z zamiłowania, ale też zawsze mogę sobie włączyć jakąś ulubioną muzykę lub posłuchać puszczanej z głośników muzyki klasycznej, poczekać na zapalenie nastrojowych świateł wieczoru na lodowisku pod Pałacem albo na Rynku Starego Miasta, albo i na słoneczny zimowy dzień, a potem kręcić sobie swoje piruety i inne figury i choć trochę poczuć się jak mistrzyni olimpijska.

Wojtek – panczenista

Dlaczego łyżwy szybkie? To łyżwy szybkie, więc powiem szybko. Przychodzę na Tor Łyżwiarski Stegny, zakładam panczeny, o które w dzieciństwie ileś tam lat temu było baaardzo krucho, a o których zawsze marzyłem, wychodzę na lód, włączam stoper i jestem tylko ja, tafla lodu, moje łyżwy i czas. I to jest wspaniałe!

Bartek – snowboardzista

Cześć. Tu Bartek. Zastanawialiście się może kiedyś nad tym, że mieszkając w Warszawie jesteście skazani na narciarstwo 1-2 razy w roku w ferie zimowe czy Sylwestra w górach? A kto tak powiedział? Wcale nie musi tak być. Już wkrótce bierz deskę, śmieszną czapę na głowę, słuchawkę z muzą w ucho i pewnym szusem snowboarduj na największy stok narciarski w stolicy. Bartek – snowboardzista.

Niebawem zaprosimy Was do zimowych Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY.      

Jakie atrakcje szykujemy dla Was?

  • Łyżwiarstwo figurowe

Rynek Starego Miasta

Pałac Kultury i Nauki

Ośrodek Moczydło

Ośrodek Stegny

  • Łyżwiarstwo sportowe

Ośrodek Stegny

  • Narciarstwo i snowboard

Górka Szczęśliwicka

Szczegóły i daty otwarć podamy wkrótce. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie www oraz na naszym facebookowym profilu.