Aktywna Zimowa - sezon 2019 / 2020

29 lutego 2020
Aktywna Zimowa - sezon 2019 / 2020

Mijająca zima w Ośrodkach SCS AW to spora dawka pozytywnych emocji, ogrom aktywności sportowych i radość na Waszych buziach. A wszystko to z myślą o zdrowiu!

Ta edycja sezonu zimowego trwała pod egida naszych bohaterów AKTYWNEJ ZIMOWEJ. Czy udało się Wam ich wszystkich poznać?

Ania – łyżwiarka figurowa

W mojej rodzinie łyżwy były obecne od zawsze. Pomijając jeżdżącą na łyżwach ciotkę, siostrę, która uczyła mnie jeździć na łyżwach, każdy mimo upływu dekad do tej pory pamięta angielską parę łyżwiarzy figurowych, ich „Bolero” Ravela i oceny 6.0 przez całą szerokość ekranu. Ja łyżwiarką figurową jestem tylko z zamiłowania, ale też zawsze mogę sobie włączyć jakąś ulubioną muzykę lub posłuchać puszczanej z głośników muzyki klasycznej, poczekać na zapalenie nastrojowych świateł wieczoru na lodowisku pod Pałacem albo na Rynku Starego Miasta, albo i na słoneczny zimowy dzień, a potem kręcić sobie swoje piruety i inne figury i choć trochę poczuć się jak mistrzyni olimpijska.

Wojtek – panczenista

Dlaczego łyżwy szybkie? To łyżwy szybkie, więc powiem szybko. Przychodzę na Tor Łyżwiarski Stegny, zakładam panczeny, o które w dzieciństwie ileś tam lat temu było baaardzo krucho, a o których zawsze marzyłem, wychodzę na lód, włączam stoper i jestem tylko ja, tafla lodu, moje łyżwy i czas. I to jest wspaniałe!

Bartek – snowboardzista

Cześć. Tu Bartek. Zastanawialiście się może kiedyś nad tym, że mieszkając w Warszawie jesteście skazani na narciarstwo 1-2 razy w roku w ferie zimowe czy Sylwestra w górach? A kto tak powiedział? Wcale nie musi tak być. Już wkrótce bierz deskę, śmieszną czapę na głowę, słuchawkę z muzą w ucho i pewnym szusem snowboarduj na największy stok narciarski w stolicy. Bartek – snowboardzista.