Zakończenie jesiennej edycji programów sportowych 2020

21 grudnia 2020
Zakończenie jesiennej edycji programów sportowych 2020

Jesienna edycja programów sportowych w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY realizowana była przy ograniczeniach wynikających z rozporządzeń rządowych czy wytycznych dotyczących bezpieczeństwa w sporcie podczas epidemii.

Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, szczególnie w czasie epidemii koronawirusa. Zdrowy styl życia poprzez ruch wpływa na odporność, pomaga zwalczyć stres. Mimo istniejącego zagrożenia, z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, chętnie uczestniczyliście w zorganizowanych przez nas zajęciach i dotyczyło to wszystkich grup wiekowych.

Liczba udostępnionych obiektów w jesiennej edycji: 6 Ośrodków SCS AW zlokalizowanych w różnych dzielnicach Warszawy.

Liczba dostępnych zajęć: 9 różnych form aktywności.

Aktualnie intensywnie pracujemy nad kolejną edycją, zimową 2021  - prowadzimy przetargi zmierzające do wyłonienia wykonawców zajęć sportowych. Zachęcamy do aktywnego śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku.

Programy, które prowadzimy kierujemy do szerokiego kręgu odbiorców – całych rodzin, świeżo upieczonych mam czy seniorów:

  • Aktywnie w wodzie: nauka pływania (grupowa i indywidualna), rehabilitacja w wodzie, aqua aerobik, aktywna mama, aqua bike
  • Aktywnie po pracy, na sali: fitness, zumba, joga
  • Aktywny senior: na sali, na siłowni, na pływalni.

Oferta dostępnych zajęć jest dopasowana do profilu każdego Ośrodka.

Programy sportowe realizowane są w następujących Ośrodkach SCS AW: Rozbrat, Inflancka, Namysłowska, Grzybowska, Polonia, Solec.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniale spędzony czas, za dobry humor i dużo pozytywnej energii. Do zobaczenia na początku 2021 roku!

Zespół Aktywnej Warszawy