Pomysły na wspólny jesienny czas? Razem – aktywnie [SPRAWDŹCIE]

6 września 2021
Pomysły na wspólny jesienny czas? Razem – aktywnie [SPRAWDŹCIE]

Praca zawodowa, obowiązki domowe, nowy rok szkolny. Codzienne czynności pochłaniają sporo czasu, dlatego bywa, że trudno o wspólne chwile z bliskimi. Czemu więc nie połączyć przyjemności z bycia razem z inwestycją we własne zdrowie, także wspólne – szczególnie jesienią?

Pamiętajmy o prostej zasadzie: dzieci biorą przykład z dorosłych. Dlatego warto pokazać najmłodszym, że sami jesteśmy aktywni.

Wystarczy, że wybierzecie dyscypliny, które z powodzeniem możecie uprawiać w jednym z Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY, zlokalizowanych blisko Waszego domu lub po prostu w Waszej dzielnicy.

Rekreacja pozwoli Wam zmniejszyć lub nawet pozbyć się bólu związanego z np. przykurczem mięśni wynikającym z siedzącego trybu życia, ale też da możliwość wspólnego spędzenia czasu. Zbudujecie nie tylko formę, ale i silne relacje z dzieckiem – wykorzystajcie jesienny czas.

Znajdzie swój pomysł na wspólny czas!

Podczas gdy Wasze dziecko uczęszcza na zajęcia z nauki pływania (więcej TUTAJ) w jednym z Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY (Namysłowska, Rozbrat lub Grzybowska), Wy możecie wybrać się na korty tenisowe w Ośrodkach Solec lub Hutnik. A może wspólny turniej pokoleń? Zaproście do gry mamę, tatę, babcię i dziadka.  Dobra zabawa i relaks gwarantowane.

A może zaproponujcie swojej bliskiej ekipie wspólny wypad na siłownię? Dodajcie drobny element rywalizacji do Waszych zmagań a zobaczycie, jak dobrze będziecie się bawić. Ośrodek: Namysłowska, Rozbrat, Solec, Inflancka.

Więcej o aktywnościach w wodzie - TUTAJ.

A gdy jesienna pogoda dopisuje warto wtedy skorzystać ze sportowo-rekreacyjnych atrakcji na świeżym powietrzu. Jakich? O tym przeczytacie - TUTAJ.

Macie pomysł na jesień?

Do zobaczenia w  Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY!