Ośrodek Rozbrat do 14 lutego [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

1 lutego 2021
Ośrodek Rozbrat do 14 lutego  [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

Szanowni Państwo,

zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 29.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wcześniej wprowadzone restrykcje zostają przedłużone, w wyniku których jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność Ośrodka Rozbrat do 14 lutego 2021 (lub na kolejny okres jeśli rządowe restrykcje zostaną wydłużone). Oznacza to, że pływalnia w Ośrodku Rozbrat, podobnie jak pływalnie w Ośrodkach Grzybowska, Namysłowska, Polonia będzie nieczynna.

Członków kadry narodowej polskich związków sportowych zapraszamy na pływalnię w Ośrodku Inflancka. Szczegóły na stronie Ośrodka Inflancka – tutaj. Od 25 stycznia 2021 r. ponownie otwarta jest także pływalnia w Ośrodku Polonia. Szczegóły na stronie Ośrodka Polonia - tutaj. 

Podmioty spełniające zapis rozporządzenia, o którym mowa powyżej zobowiązane są złożyć stosowne oświadczenie albo inne dokumenty poświadczające spełnianie powyższego warunku oraz podpisać umowę na korzystanie z obiektu w administracji Ośrodka Inflancka lub Ośrodka Polonia. 

W razie pytań/wątpliwości/zgłoszeń prosimy o kontakt z administracją danego Ośrodka:

- Inflancka: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 16 27 350

- Polonia: polonia@aktywnawarszawa.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 16 27 337

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www  i serwisu Facebook, gdzie będziemy podawali najnowsze informacje. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z administracją: rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 16 27 200.