Pływalnia w Ośrodku Polonia otwarta od 1 sierpnia 2018 r.

31 lipca 2018
Pływalnia w Ośrodku Polonia otwarta od 1 sierpnia 2018 r.

Zapraszamy na pływalnię w Ośrodku Polonia po przerwie technologicznej, podczas której zostały wykonane drobne prace naprawcze i konserwacyjne. Hala basenowa została wyposażona w elektroniczną tablicę, na której wyświetlana jest temperatura wody i powietrza. Wymieniono także złoże filtracyjne, dzięki któremu woda będzie jeszcze lepszej jakości, co już potwierdziły ostatnie wyniki badań wody basenowej.

Kilka informacji dla tych, którzy jeszcze nie znają tej pływalni:  jest to sportowy basen treningowy o wymiarach 25 m x 12 m, głębokości od 1,17 m do 1,6 m, sześciu torach pływackich. Dla osób uprawiających pływanie zamontowano profesjonalne słupki startowe z regulowaną belką do nogi zakrocznej oraz trzy zegary treningowe. Klienci są obsługiwani w Elektronicznym Systemie Obsługi Klienta. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesne szatnie i natryski, w tym szatnia rodzinna. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć pływalni OP (galeria:https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/osrodki-sportowe/polonia/galeria/galeria-plywalnia).

Po przerwie technologicznej do harmonogramu pływalni Ośrodka Polonia wracają: akcja “Lato w Mieście”(od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00, do 31.08.2018r), a od 1 września program “Aktywna Rodzina”, który będzie prowadzony w OP w weekendy od godziny 13.00 do 15.00.

Wszystkich szukających aktywnego wypoczynku lub relaksu i ochłody serdecznie zapraszamy.

Godziny otwarcia pływalni:

Dni powszednie od godz. 6.15 do godz. 21.00
Soboty od godz. 7.00 do godz. 18.30
Niedziele od godz. 8.00 do godz. 19.00

Aktualny harmonogram pływalni:

https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/osrodki-sportowe/polonia/harmonogram/harmonogram-plywalni