Ośrodek Polonia  zaprasza na aktywne „Lato w mieście 2017”

3 lipca 2017
Ośrodek Polonia  zaprasza na aktywne „Lato w mieście 2017”

Podczas  przerwy wakacyjnej (26 czerwca – 31 sierpień 2017r.) w Ośrodku Polonia prowadzona jest akcja „Lato w Mieście”.

Do dyspozycji młodych i aktywnych warszawiaków Ośrodek Polonia oddał dwa obiekty sportowe:

  • boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach pola gry 100 x 64 metry. Murawa certyfikowana przez FIFA. Bramki przestawne juniorskie oraz seniorskie. Możliwość gier turniejowych na 3-4 boiskach mniejszych rozmiarów. 
  • pływalnię o wymiarach 25 x 12 metrów, 6 torowa o głębokości od 1,17 do 1,6 metra. Profesjonalne słupki z belką do nogi  zakrocznej. Nowe szatnie i natryski.

Młodzież może korzystać z pływalni i boiska bezpłatnie, od poniedziałku do piątku,  w godzinach 9.00-15.00.

Zajęcia na boisku będą prowadzone przez trenerów Miejskiego Klubu Sportowego Polonia Warszawa, pod których fachowym okiem uczestnicy zajęć będą mogli doskonalić umiejętności piłkarskie.

Ośrodek Polonia znajduje się  w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy (ul. Konwiktorska 6). Do ośrodka łatwo dojechać  komunikacją miejską. Istnieje również  możliwość odpłatnego korzystania z parkingu ośrodka (samochody osobowe, busy, autokary).

W akcji „Lato w mieście”  mogą brać udział dzieci i młodzież  ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. W przypadku osób indywidualnych warunkiem skorzystania z  obiektów sportowych jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej  i złożenie oświadczenia opiekuna uczestników zajęć (formularze oświadczenia w załączeniu).  Przed przyjściem do OP warto też sprawdzić czy w danym dniu nie obowiązuje  rezerwacja grupowa  (harmonogram pływalni). W przypadku grup zorganizowanych należy dokonać wcześniejszej telefonicznej lub mailowej rezerwacji obiektów. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dotyczącym korzystania z obiektów w ramach akcji „Lato w mieście 2017” oraz o wypełnienie stosownych oświadczeń dla opiekunów uczestników zajęć (dokumenty do pobrania poniżej w załączeniu).

Koordynatorzy akcji  „Lato w mieście” w Ośrodku Polonia:
Paweł Szybiński, Kierownik Ośrodka tel. (22) 16 27 330
e-mail: pszybinski@aktywnawarszawa.waw.pl

Kontakt w sprawie rezerwacji:
Recepcja Ośrodka, tel. (22) 16 27 332
e-mail:  polonia@aktywnawarszawa.waw.pl

Pliki do pobrania: