Park Wodny Moczydło – wraca bilet no-limit, nowe zasady wejść [Sprawdź]

28 lipca 2020
Park Wodny Moczydło – wraca bilet no-limit, nowe zasady wejść [Sprawdź]

Wraz z decyzją rządu znoszącą limit na pływalniach, ale utrzymującą minimum 2 m dystansu społecznego, od jutra (29 lipca 2020 r.) zapraszamy do Parku Wodnego Moczydło każdego dnia 5000 osób (jednocześnie). Zmianie ulega też czas korzystania (no-limit zamiast 3-godzinnych tur) i cena za wejście.

Od środy, 29 lipca Park Wodny Moczydło zmienia podstawowe limity dotyczące korzystania z obiektu. Nie obowiązują już wcześniej ustalone tury czasowe oraz limit 1000 osób na turę. Wprowadzony zostaje bilet w formule no-limit z możliwością wykorzystania tylko w dniu, na który został zakupiony (w godzinach otwarcia Ośrodka) oraz limit 5000 osób mogących jednocześnie korzystać z Moczydła (4000 miejsc dostępnych jest w sprzedazy online i biletomatach oraz 1000 miejsc przewidzianych jest dla posiadaczy kart sportowych, jak np. Multisport, FitProfit, FitSport czy OK System).

Kompleks basenów sportowych i rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych z wodnym placem zabaw, zjeżdżalniami oraz strefą sportową z boiskami będzie dostępny dla Państwa w godzinach 9.00 – 19.00.

Przerwy na dezynfekcję, bez konieczności opuszczania obiektu

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i spełnić rządowe wytyczne w zakresie koniecznej dezynfekcji tak dużego obiektu jakim jest Park Wodny Moczydło, będzie on dostępny dla Państwa całodniowo z uwzględnieniem przerw na dezynfekcję. Podczas 20 minutowej dezynfekcji wszystkie osoby będą musiały opuścić baseny i przylegające do nich plaże, ale będą mogli pozostać na terenie Ośrodka, np. na terenach zielonych.

Zakup biletów będzie możliwy wyłącznie online lub w biletomatach na miejscu.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z basenów letnich Parku Wodnego Moczydło - szczegóły w załączniku.

 

Pliki do pobrania: