Park Wodny Moczydło: od soboty, 25 czerwca, nowe wejście dla osób z kartami sportowymi typu Multisport

24 czerwca 2022
Park Wodny Moczydło: od soboty, 25 czerwca, nowe wejście dla osób z kartami sportowymi typu Multisport

Mamy dla Państwa kilka ważnych informacji dotyczących wejść do Parku Wodnego Moczydło:

 1. Od SOBOTY, 25 czerwca, wraz z początkiem wakacji uruchamiamy na stałe dodatkowe wejście dla osób z kartami sportowymi typu Multisport. Jest oznaczone, znajduje się przy hali lodowiska od strony ul. Górczewskiej. Można tam również pokryć dopłatę. Dopłata jest wynikiem decyzji dostawcy karty i to dostawca karty decyduje czy ją utrzymać czy znieść.
 2. Dopłaty do kart można także uiścić w kasie ogólnej (w weekendy i święta uruchamiamy drugą  kasę, także od strony ul. Górczewskiej) oraz w każdym z trzech biletomatów. Lokalizacje wszystkich punktów:
  • od strony ul. Górczewskiej (w  tym jednym wejściem wyłącznie dla osób z kartami sportowymi typu Multisport i innymi),
  • od al. Prymasa Tysiąclecia,
  • od strony parku im. Edwarda Szymańskiego.
 3. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa obowiązuje limit osób mogących jednocześnie przebywać na terenie obiektu – 6500 osób. Do limitu wliczają się osoby z biletami zakupionymi online i w kasach oraz posiadacze kart sportowych.
  Apelujemy, aby planować wizytę u nas z wyprzedzeniem i kupować bilety online póki są one dostępne. To gwarancja wejścia na teren ośrodka, który w upalne dni jest najpopularniejszym basenem w stolicy.
  Nie muszą Państwo tłoczyć się do najbardziej obleganego wejścia od strony ul. Górczewskiej. Na baseny z biletem (najlepiej nabytym online) można dostać się każdym z wyżej wymienonych wejść.
 4. Przy każdym z wejść znajduje się biletomat, gdzie również można zakupić bilety, wystarczy:
  • wybrać datę i rodzaj biletów
  • zapłacić kartą płatniczą
  • odebrać wydrukowane bilety

Cennik wraz z dopłatami znajdziecie TUTAJ