Otwarcie Parku Wodnego Moczydło już 15 czerwca!

10 czerwca 2022
Otwarcie Parku Wodnego Moczydło już 15 czerwca!

Już od 15 czerwca Park Wodny Moczydło wznawia działalność i zaprasza do wspólnego wypoczynku oraz zabawy na świeżym powietrzu, bez konieczności wyjeżdżania poza Warszawę i z możliwością zakupu biletów online.

Moc atrakcji

Na terenie Moczydła fani wodnych szaleństw mogą korzystać z:

- basenu sportowego o długości 50 metrów,

- basenu rekreacyjnego z wodnym placem zabaw o powierzchni prawie 3 tysięcy metrów kwadratowych,

- zjeżdżalni: kamikadze, anakondy, trzytorowej multislide,

- tradycyjnego placu zabaw,

- i wielu innych atrakcji, w tym sztucznej rzeki czy kurtyn wodnych.

Do Waszej dyspozycji na terenie Ośrodka są także: strefa do gry w siatkówkę i piłkę nożną plażową oraz kompleks boisk Syrenka (piłka nożna i koszykówka).  Młode mamy mogą liczyć na specjalnie przygotowane dla nich miejsce do przewijania niemowląt i karmienia. Dla wszystkich dostępnę będą przebieralnie oraz bezpłatne w ramach wejścia szafki depozytowe.

Siedem dni w tygodniu

Letnie atrakcje będą dostępne - w zależności od pogody - przez siedem dni w tygodniu, w godz. 9.00 - 19.00, do końca wakacji.

 Dojazd transportem publicznym

W pobliżu Parku Wodnego Moczydło nie ma wyznaczonych miejsc do legalnego parkowania. Jednak ośrodek jest bardzo dobrze skomunikowany: w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, stacje: metra, kolejowa oraz roweru miejskiego. Przy wejściu można także zostawić własny rower.

Bilety najlepiej kupić przez internet

Bilety wstępu do Parku Wodnego Moczydło najwygodniej kupić online - wystarczy kliknąć: KUP BILET. Po przekierowaniu należy wybrać dzień i liczbę biletów oraz dokonać płatności.

Zakup biletów przez internet oznacza mniejsze kolejki i sprawniejszą obsługę na miejscu oraz pewność wejścia na teren obiektu wybranego dnia. 

Kup bilet online: tutaj.

Cennik można znaleźć tutaj

Do zobaczenia!