Aktualności

Rozpocznij swoją przygodę na siłowni
29 września 2017

Rozpocznij swoją przygodę na Siłowni

Siłownie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA to idealne miejsca dla każdego, dla kogo sport i zdrowie odgrywają istotną rolę w życiu. Odwiedź nasze ośrodki: Namysłowska, Rozbrat, Solec, Inflancką. Przekonasz się, że trening to nie tylko przykry obowiązek lecz wspaniała rozrywka, dzięki której zadbasz zarówno o piękną sylwetkę, jak również o zdrowie i świetne samopoczucie. Dlatego nie zwlekaj i odwiedź nasze siłownie już dziś! Postaw sobie cel i skorzystaj ze specjalnie przygotowanych planów treningowych. Plany są już dostępne na naszych siłownianach i na stronie internetowej.

WIĘCEJ
11 września 2017

Jak ryba w wodzie od najmłodszych lat - nauka pływania dla przedszkolaków

Zapraszamy do uczestnictwa w grupowych zajęciach nauki pływania dla najmłodszych!
WIĘCEJ
31 sierpnia 2017

Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

WIĘCEJ
31 sierpnia 2017

Nauka Pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zapisz się na kurs!

Jak ryba w wodzie – czyli nauka pływania w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA!

Oferta dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pływać, jak również dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackiej. Nasze Ośrodki oferują szeroki wachlarz kursów nauki pływania dla różnych grup wiekowych pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów pływania. Podczas zajęć pokonają Państwo strach przed wodą, poznają różnorodne style i techniki, jak również podniosą swoje umiejętności. Naszym celem jest komfort każdego uczestnika podczas zajęć. W tym celu zostały utworzone grupy według wieku i stopnia zaawansowania.

WIĘCEJ
30 sierpnia 2017

Prace remontowe nawierzchni ulicy Namysłowskiej

Szanowni Klienci,
Z przykrością informujemy, że w dniach 31.08.2017 – 09.09.2017 będą prowadzone prace remontowe nawierzchni ulicy Namysłowskiej. W związku z powyższym wystąpią czasowe ograniczenia z dojazdem do naszego ośrodka oraz targowiska i giełdy.

WIĘCEJ
Zmiany godzin pływalni SCS AW
30 sierpnia 2017

Od 1 września Nowe Godziny funkcjonowania pływalni SCS AW

Szanowni Klienci, z dniem 1 września br. ulegną zmianie godziny funkcjonowania pływalni Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

WIĘCEJ
30 sierpnia 2017

Od 1 września Nowe Godziny funkcjonowania siłowni SCS AW

Szanowni Klienci, z  dniem 1 września br. ulegną zmianie godziny funkcjonowania siłowni Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

WIĘCEJ
4 sierpnia 2017

Modernizacja "Namysłowskiej" coraz bliżej

Kompleksowa rewitalizacja i przebudowa ośrodka "Namysłowska" wkracza w decydującą fazę. Uzyskano już decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach złożono wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego, a prace nad dokumentacją projektowo-kosztorysową są już na finiszu. wkrótce rozpoczną się poszukiwania wykonawcy robót.
WIĘCEJ
17 lipca 2017

Akcja "Lato w mieście 2017" na Ośrodku Namysłowska AKTYWNA WARSZAWA

W ramach realizacji programu Akcja "Lato w Mieście 2017" basen Namysłowska corocznie odwiedza 10 000 tys. osób. Jak sądzicie czy po planowanych remontach liczba ta wzrośnie?

WIĘCEJ
21 czerwca 2017

Informacje o akcji "Lato w mieście 2017"

W okresie przerwy wakacyjnej na Ośrodku Namysłowska organizowana będzie Akcja „Lato w mieście 2017”.

WIĘCEJ
9 czerwca 2017

Godziny otwarcia Ośrodka Namysłowska w długi weekend czerwcowy

Szanowni Państwo!
Ośrodek Namysłowska w dniach:

WIĘCEJ