Korty Tenisowe

Korty tenisowe przy ul. Myśliwieckiej 44

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem wieloletniej umowy dzierżawy, trwa proces przygotowywania kortów tenisowych w Ośrodku Legia do bieżącej działalności. Przewidywany termin ponownego uruchomienia obiektu to czerwiec br. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt pod nr tel. 22 162 7321

Korty tenisowe to kompleks 10 kortów tenisowych – 8 kortów bocznych wraz z dwoma kortami centralnym zlokalizowanym przy ul. Myśliwieckiej 44 w Warszawie.

W skład kompleksu oprócz kortów wchodzą:

  • Budynek Klubowy,
  • Trybuna A,
  • Trybuna B

Budynek Klubowy to wolno stojący 2 kondygnacyjny obiekt o charakterze zabytkowym, pełniący aktualnie funkcję gastronomiczną zlokalizowaną w poziomie parteru. Kondygnacja I piętra wyłączona z użytkowania. 
Trybuna A i B to obiekty wielofunkcyjne o charakterze sportowym z zapleczem techniczno – gospodarczym i administracyjnym dla całego kompleksu. Dwukondygnacyjną przestrzeń pod trybuną A wykorzystuje się na działalność handlową i usługową. Dwukondygnacyjną przestrzeń pod trybuną B wykorzystuje się na zaplecze gastronomiczne, szatnie, sale ćwiczeń, pomieszczenia odnowy i centrum prasowe.

Trybuna A
Liczba miejsc: 1 250 miejsc

Trybuna B
Liczba miejsc: 1 250 miejsc