O Akcji

Miasto Stołeczne Warszawa-Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza na „Lato w Mieście 2017”

Dla wszystkich uczniów pozostających w czasie wakacji w Warszawie Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zorganizowało akcję „Lato w Mieście”. Jej celem jest zapewnienie ciekawego i zdrowego spędzenia wolnego czasu jak największej liczbie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

W ramach  nieodpłatnych zajęć sportowych programu „Lato w Mieście” dzieci mogą w wyznaczonych godzinach korzystać nieodpłatnie z obiektów SCS AKTYWNA WARSZAWA tj.  pływalni letniej oraz pływalni krytych, hal sportowych, kolejki grawitacyjnej, toru rolkarskiego. Mogą grać w tenisa stołowego i ziemnego, w koszykówkę, jeździć na rolkach, deskorolkach i hulajnogach, a także korzystać ze Strefy Rekreacji Dzielnicy Wisła, w której znajdują się boiska do siatkówki plażowej wraz ze strefą chillout-u. A wszystko to pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, którzy służyć będą radą i pomocą przy stawianiu pierwszych kroków i w doskonaleniu umiejętności.

Dzieci mogą również brać udział w specjalnie dla nich zorganizowanych imprezach sportowo-rekreacyjnych m.in. :

  • w dniu 4 lipca 2017r. w godz. 10.00- 13.00 w Ośrodku Moczydło
  • w dniu 4 sierpnia 2017r. w godz. 10.00 -13.00 w Ośrodku Szczęśliwice 

Ponadto imprezy odbędą się w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła w dniach 28.06.2017r. w godz. 10.00 do 13.00  oraz 25.08.2017r. w godz. 10.00 do 13.00.
W programie m.in. zabawa z ponad dwumetrowymi postaciami z bajek, pokazy gimnastyczne, gry, konkursy
Prosimy grupy zorganizowane o dokonywanie rezerwacji na adres e-mailowy: strefarekreacji@aktywnawarszawa.waw.pl dopiskiem „Lato w Mieście 2017”.

Przez cały okres wakacji w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła będą organizowane wyjątkowe zajęcia. Planowane są różnego rodzaju animacje, zabawy konkursy pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. 

Pragniemy, aby wspaniała lokalizacja Strefy oraz zaproponowany program sprawiły, że to miejsce stanie się „Centrum aktywnego wypoczynku dla uczestników Lata w Mieście”.

Pliki do pobrania: