Siłownia

Siłownia

Uwaga: Ze względu na planowane prace modernizacyjne w dniach 17 - 21 sierpnia 2020 r. siłownia będzie w tych dniach nieczynna. Harmogram zostanie wkrótce opublikowany. Szczegóły: TUTAJ

Siłownie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA to idealne miejsca dla każdego, dla kogo sport i zdrowie odgrywa istotną rolę w życiu.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z siłownią i szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Odwiedź nas w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8 , Ośrodku Namysłowska przy ul. Namysłowskiej 8, Ośrodku Rozbrat-Jutrzenka przy ul. Rozbrat 26 jak również w Ośrodku Solec przy ul. Solec 71 i dowiedz się więcej o niepowtarzalnej atmosferze tych miejsc.

Przekonasz się, że trening to nie tylko przykry obowiązek lecz wspaniała rozrywka, dzięki której zadbasz zarówno o piękną sylwetkę, jak również o zdrowie i świetne samopoczucie.

Dostępny u nas sprzęt pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty, a poniesiony wysiłek jeszcze bardziej zmobilizuje Cię do pracy nad sobą.

W Osrodku Namysłowska możesz korzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, natomiast siłownia w Ośrodku Rozbrat, Ośrodku Solec oraz Ośrodku Inflancka działa w nieco innej formule. Siłownie są przygotowane i odpowiednio przystosowane do bezpiecznego oraz samodzielnego korzystania z nich (bez pomocy instruktora).

Dlatego nie zwlekaj i odwiedź nasze siłownie już dziś! Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych planów treningowych w zależności od postawionego celu. Plany dostępne są na naszej stronie internetowej, jak również w siłowni danego Ośrodka.

Prosimy zapoznać się z obowiązującymi zasadami korzystania z siłowni i Ośrodka.

  

 

Pliki do pobrania: