Aktywna Rodzina

Aktywnie rodzinnie – czyli jak zaszczepić w swoim dziecku zamiłowanie do sportu!

Nie od dziś wiadomo, że wspólna aktywność ruchowa jest najlepszym spoiwem, który pozwala wzmacniać relacje na linii rodzic – dziecko. Sport uczy nas systematyczności, buduje w nas wewnętrzną samodyscyplinę i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki wspólnej aktywności mamy niepowtarzalną okazję do kształtowania motywacji do czynnego wypoczynku, która jest gwarancją siły i zdrowia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Ośrodki Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przygotowały specjalną ofertę dla wszystkich tych, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych
i pogłębić relacje rodzinne.

W programie mogą wziąć udział rodziny z dziećmi oraz dzieci i młodzież od 7 do 16 roku życia z ważną legitymacją szkolną posiadające umiejętności pływackie, które pozwolą bezpiecznie korzystać z pływalni.

To właśnie na naszych Ośrodkach możecie skorzystać z tej atrakcyjnej oferty i razem z rodziną oddaj się beztroskiej zabawie przez 3 h za jedyne 6 zł** za osobę. 

Program realizowany jest w okresie od wrzesnia do czerwca  zgodnie z harmonogramem.

 

Program realizowany jest we wskazanych godzinach. Z usługi można skorzystać w obrębie ustalonych godzin. Za korzystanie z usługi uważa się zakup biletu, wejście do strefy płatnej, skorzystanie z pływalni oraz opuszczenie strefy płatnej i rozliczenie czasu przebywania. W przypadku przekroczenia czasu pobytu ponad wykazane godziny trwania programu pobierana będzie dopłata zgodna z cennikiem Ośrodka.

*. Ośrodek Polonia zastrzega sobie możliwość odwołania terminu realizacji programu w związku z imprezami masowymi, które mogą odbywać się na terenie Ośrodka. O zmianie terminu uczestnicy zostaną poinformowani z wyprzedzeniem.

Zamów nasz newsletter

Inflancka

adres: ul. Inflancka 8, 00-189 Warszawa
tel. 22 162 73 50

e-mail: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl

poniedziałek - piątek w godz. 6.00 - 21.30
sobota - niedziela    w godz. 6.30 - 21.30