Zajęcia Aqua ZUMBA

 

Aqua Zumba – są to zajęcia Zumby odbywające się w wodzie. Podczas treningu spalamy jeszcze więcej kalorii, niż podczas zajęć na   sali – a to wszystko za sprawą wody stawiającej opór.

Jeżeli macie problemy z kolanami, kręgosłupem, jesteście po kontuzji lub macie nadwagę – te zajęcia są stworzone z myślą o Was! Przeszkodą nie jest również brak umiejętności pływania, ponieważ woda sięgać będzie poniżej linii ramion.

Aqua Zumba to przede wszystkim niesamowita zabawa przy gorących, latynoskich rytmach. Każdy po zajęciach czuje się zrelaksowany i naładowany pozytywną energią. Zajęcia pozwolą „podładować baterie”, równocześnie poprawić kondycję i zadbać o własne zdrowie.

Natalia Krzemieńska - tancerka, dyplomowana instruktorka tańca, Zumby i fitness, dietetyk, choreograf, specjalista z zakresu medycyny tańca. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki.

Pod kierunkiem Piotra Galińskiego, znanego m.in. z Tańca z Gwiazdami, specjalizowała się w technice jazzowej. Tańczy z pasją łącząc w swoich zajęciach taniec współczesny, jazz, flamenco, dance show oraz akrobatykę. Uczennica uznanych pedagogów również z innych dziedzin tańca. Każde zajęcia niosą z sobą ładunek treści i emocji oraz pozwalają uczestnikom lepiej zrozumieć i poznać własne ciało i osobowość.

Od kiedy poznała Zumbę, pokochała ją i wciąż doskonali się jako instruktor. Po jej zajęciach każdy wychodzi zrelaksowany i naładowany pozytywną energią. Natalia udziela także konsultacji dietetycznych.

Natalia posiada wszystkie certyfikaty uprawniające do prowadzenia zajęć. Informacje znaleźć można na Zumba Instructor Network na stronie www.zumba.com.