Nasza Kadra

Bercholc Wojciech

Instruktor pływania – Ratownik WOPR

Instruktor sportu w dyscyplinie sportowej pływanie – AWF. Instruktornordicwalking. Sześć lat pracy w Szkole Podstawowej w ramach zajęć nauki pływania. Ponad 16 letnia współpraca z Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia dzielnicy Warszawa Śródmieście w charakterze kierownika i koordynatora projektów letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Czajkowski Aleksander

Instruktor pływania – Ratownik WOPR

Były zawodnik sekcji pływania AZS WAT,  czynny ratownik WOPR od 2006 roku oraz  instruktor pływania od 2010 roku. Przez 9 lat pracy w wielu warszawskich basenach zdobył doświadczenie przy prowadzeniu zajęć zarówno indywidualnych, jak i grupowych, niezależnie od grupy wiekowej, do której kierowane są zajęcia. Zatrudniony w Ośrodku Inflancka od 2009 roku.

Szymański Jakub

Instruktor pływania – Ratownik WOPR

Ratownik WOPR, instruktor pływania, zatrudniony w Ośrodku Inflancka. Prowadzi naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czupryn Jacek

Trener pływania II klasy – Ratownik WOPR

Absolwent uczelni wyższej na kierunku Wychowanie Fizyczne, trener pływania II klasy, instruktor nauki pływania. Od 2007 roku aktywny nauczyciel pływania i czynny ratownik WOPR. Wieloletni zawodnik w sekcjach sportowych, a także drużyny Sportowego Ratownictwa Wodnego.

Litwińczuk Artur

Instruktor pływania – Ratownik WOPR

Ratownik WOPR od 1998 roku. Instruktor pływania od 2003 roku. Pasjonat sportów wodnych, uczestnik wielu konferencji dotyczących tematyki sportów wodnych. Wieloletnie doświadczenie instruktorskie, a także doświadczenie z nauczania osób z niepełnosprawnością. Posiada bardzo dobry kontakt z dziećmi. Zatrudniony w Ośrodku Inflancka od 2001 roku.

Suliba Maciej

Instruktor pływania – Ratownik WOPR

Prowadzi naukę pływania dla uczestników w różnym wieku i różnych umiejętnościach. Posiada bardzo dobry kontakt z kursantami. Na co dzień pasjonat sportów wodnych.

Darowski Dariusz

Ratownik WOPR

Były zawodnik drużyny pływackiej SPORT – FIGIELSKI. Ratownik WOPR od 2006 roku. Przez 10 lat pracy na wielu warszawskich pływalniach zdobył doświadczenie z zakresu ratownictwa wodnego. Absolwent uczelni wyższej na kierunku Ochrona Środowiska oraz studium medycznego. W Ośrodku Inflancka od 2006 roku.

Wasiuk Janusz

Ratownik WOPR

Ratownik WOPR od 1974 roku, a w Ośrodku Inflancka od 1986 roku. Od 1995 roku uczestnik cyklu sportowego MASTERS. Od 2005 roku sędzia pływacki drugiej klasy, a od 2011 uczestnik sekcji MORS MASTERS. Na co dzień prowadzi sportowy i aktywny tryb życia.

Stefaniak Daniel

Instruktor pływania - Ratownik WOPR

Były zawodnik sekcji sportowej WOPR. Sympatyk sportów wodnych ze stażem ratowniczym 6 lat. Zatrudniony w Ośrodku Inflancka od 2015 r.

Kostro Rafał

Instruktor pływania - Ratownik WOPR

W Ośrodku prowadzi zajęcia z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Szczególną uwagę zwraca na poprawną technikę pływania. W wolnych chwilach pasjonat aktywnego wypoczynku. Instruktor kulturystyki oraz SchwinnCycling.