Zakończył się sezon 2022 na basenach letnich AKTYWNEJ WARSZAWY

5 września 2022
Zakończył się sezon 2022 na basenach letnich AKTYWNEJ WARSZAWY

Wielu z Was – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy – bawiło się z nami przez całe lato 2022. Chętnie wybieraliście relaks na świeżym powietrzu, szukaliście ochłody, a przede wszystkim świetnie spędzaliście wolny wakacyjny czas.

Podsumowanie sezonu w liczbach

Łącznie przez całe wakacje (od połowy czerwca do końca sierpnia) 181 135 osób bawiło się na basenach letnich AKTYWNEJ WARSZAWY (Park Wodny Moczydło, baseny letnie Ośrodka Inflancka). Korzystaliście z nich od rana do wieczora wspaniale pluszcząc się w wodzie.

Moc atrakcji i niespodzianek

Atrakcji w tym sezonie było sporo, szczególnie na zmodernizowanych basenach letnich Ośrodka Inflancka, ale też działo się w Parku Wodnym Moczydło.

Kapitalne wakacje na basenach letnich Ośrodka Inflancka rozpoczęły się od 1 lipca. Tego dnia i przez pierwszy weekend miesiąca do woli mogliście korzystać z dmuchańców, symulatora do surfingu, placu zabaw z postaciami z bajek. Dodatkowo co weekend czekały na Was liczne atrakcje, jak np. qua zumba dla małych i dużych fanów wodnych kąpieli, nauka pływania z Palestrą Pływania, najmłodszych do zabawy zapraszało Wodne Przedszkole kusząc licznymi niespodziankami.

Fantastycznie bawiliście się też w Parku Wodnym Moczydło już od 15 czerwca. Teatrzyk, animacje, dmuchańce i skoki na gigantycznych trampolinach, sportowe konkurencje oraz zumba w wodzie - tak było  w ostatni weekend wakacji.

Wraz z zakończeniem sezonu na basenach letnich zapraszamy wszystkich miłośników pływania do odwiedzenia naszych krytych pływalni znajdujących się w różnych dzielnicach Warszawy.