TRENING FUNKCJONALNY z No Limit Gym Dziki na basenach letnich 24.07 (NIEDZIELA) o 11.00!

20 lipca 2022
TRENING FUNKCJONALNY z No Limit Gym Dziki na basenach letnich 24.07 (NIEDZIELA) o 11.00!

Jeżeli planujecie zrzucić parę zbędnych kilogramów przy okazji wzmacniając swoje ciało tak, aby czynności dnia codziennego nie stanowiły dla was żadnego problemu. Jeżeli chcecie, aby wasze samopoczucie stało się diametralnie lepsze?

To świetnie się składa, bo mamy dla Was coś absolutnie wyjątkowego!

Już w najbliższą niedzielę (24.07.2022) o godzinie 11.00, zapraszamy wszystkich  chętnych gości basenów letnich Ośrodka Inflancka na bezpłatny pilotażowy trening funkcjonalny z kadrą  No Limit Gym Dziki!

Zajęcia są przystosowane dla osób w każdym wieku i na każdym stopniu zaawansowania, więc jedyne co będzie Ci potrzebne to odpowiednie zaangażowanie.

Zapewne jesteście ciekawi co to trening funkcjonalny, a to nic innego jak rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Trening jest nowoczesną metodą treningową, która polega na poprawie parametrów cech motorycznych – siła, szybkość, wytrzymałość, koordynacja. Ćwiczenia bazują na ruchach złożonych. Dzięki temu znajduje wiele zastosowań i nadaje się dla każdego. Tego typu trening mogą rozpocząć nawet osoby niemające wcześniej dużego kontaktu ze światem sportu. Na naszych zajęciach skupimy się przede wszystkim na ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała, aby pokazać wam, że sprzęt nie jest konieczny do rozpoczęcia ćwiczeń i najbardziej liczą się nasze chęci oraz determinacja. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy i gwarantujemy dobrą zabawę oraz wylane litry potu.

Znajdź nas na Facebooku, zaproś znajomych na baseny letnie i dołącz do naszego treningu