Pierwszy, wakacyjny weekend na nowych basenach letnich rozpoczęty!

1 lipca 2022
Pierwszy, wakacyjny weekend na nowych basenach letnich rozpoczęty!

Baseny letnie Ośrodka Inflancka działają od 29 czerwca, zaś oficjalne otwarcie nastąpiło w piątek 1 lipca z programem animacji i atrakcji, rozpisanym do niedzieli.

W otwarciu wzięli udział: wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska, wiceprzewodniczący rady Warszawy Sławomir Potapowicz, radny Paweł Lech, Aleksander Ferens, burmistrz Śródmieścia i jego zastępczyni Magdalena Wojciechowska oraz dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Janusz Samel z zastępcami dyrektora AKTYWNEJ WARSZAWY: Bartoszem Żukowskim i Katarzyną Łęgiewicz.

Na Inflanckiej jeszcze w piątek możecie do woli korzystać z dmuchańców (m.in. symulatora do surfingu, placu zabaw z postaciami z bajek), skorzystać z zajęć z Palestrą Pływania, poćwiczyć jogę, poprawić swoje umiejętności pływania albo odpocząć w kąciku literackim i w strefie chilloutu.

Dziękujemy też Straży Miejskiej, która na swoim stanowisku uczy pierwszej pomocy. A to nie wszystko, bo Fundacja DKMS rejestruje także potencjalnych dawców szpiku kostnego, zaś w specjalnie podstawionym Krwiobusie można honorowo oddać krew. Podobnie będzie w sobotę i niedzielę.

Do końca weekendu chętni będą mogli dodatkowo podrygiwać w rytm aqua zumby, najmłodszych zaprosi do zabawy Wodne Przedszkole (z programem niespodzianką!), a dla wszystkich przygotowano pokaz ratownictwa medycznego, szczególnie ważnego dla wypoczywających podczas upałów nad wodą.

Zapraszamy na Inflancką codziennie w godz. 10:00 – 20:00!

Pełny program tutaj.