Otwarcie basenów letnich w Ośrodku Inflancka już od soboty 12 czerwca!

2 czerwca 2021
Otwarcie basenów letnich w Ośrodku Inflancka już od soboty 12 czerwca!

Idealna lokalizacja (Śródmieście, w pobliżu Westfield Arkadia i Metra Dworzec Gdański), udogodnienia dla rodzin, dzieci i wszystkich spragnionych aktywności w wodzie, miejsca do relaksu i odpoczynku -  już od 12 czerwca zapraszamy na baseny letnie Ośrodka Inflancka!

W kompleksie rekreacyjnym na świeżym powietrzu czekają:

- basen z 50 m zjeżdżalnią,

- trzy brodziki dla dzieci z kaskadami i zjeżdżalniami.

Zbudowaliśmy od podstaw pawilony letnie z przebieralniami i toaletami oraz tarasem z widokiem na cały kompleks i okolice.

Powstał również całkowicie nowy pawilon gastronomiczny, w którym już niedługo będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje i posiłki, a na razie do Waszej dyspozycji są dwa foodtrucki.

To nie wszystko. Na terenie Ośrodka znajduje się także boisko sportowe, gdzie można pograć w siatkówkę i piłkę nożną plażową. Do Państwa dyspozycji będzie także część gastronomiczna oraz wypożyczalnia leżaków.

Letnie atrakcje będą dostępne - w zależności do pogody - przez siedem dni w tygodniu, w godz. 9.30 - 19.00 do końca wakacji.

Ważne: decyzją rządu obowiązuje limit osób mogących jednocześnie korzystać z basenów - 50 % maksymalnego obłożenia.

Jeśli tylko się coś zmieni, poinformujemy Was bezzwłocznie. Zachęcamy do śledzenia strony www oraz profilu na facebooku, na których będziemy informować o zasadach korzystania z basenów letnich oraz szczegółach otwarcia.

Cennik znajdziecie tutaj.

Bilety online: tutaj.