Aktualności

16 marca 2018

Inflancka odNowa. Już otwarte [ZDJĘCIA]!

Mieszkańcy już mogą korzystać z nowej pływalni w ośrodku „Inflancka”. Obiekt przeszedł szereg prac remontowych i modernizacyjnych. Oprócz nowoczesnej stacji uzdatniania wody i systemu wentylacji, podnoszących komfort użytkowania pływalni, na warszawiaków czekają również nowe wodne atrakcje.

WIĘCEJ
Inflancka_od_nowa
16 marca 2018

Niedziela niehandlowa na Inflanckiej: bilety za 1 zł i dużo atrakcji

W niedzielę niehandlową, 18 marca w Ośrodku Inflancka bilety 90 minutowe będą kosztować jedynie 1 zł.

Zapraszamy do korzystania wszystkich Państwa, którzy chcieliby przekonać się jak wygląda pływalnia po wielkiej modernizacji. Dodatkowo w ramach biletu każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami, zajęciach: Aqua Senior, Aqua Core, Aqua Power, pokazie ratownictwa wodnego, zagrać w koszykówkę w wodzie, pościgać się na wodnym torze przeszkód, a na końcu sprawdzić się w teście umiejętności pływackich zakończonym dyplomem.

WIĘCEJ

Inflancka „od nowa”! Otwarcie w piątek 16 marca

Pływalnia w Ośrodku Inflancka przeszła największą od 20 lat metamorfozę.
W piątek 16 marca o godz. 10:30 nastąpi oficjalne otwarcie zmodernizowanej „Inflanckiej”, a następnie (ok. godz.12.00) będą mogli z niej zacząć korzystać mieszkańcy Warszawy.

WIĘCEJ

Kompleks saun w Ośrodku Inflancka

Dobre informacje dla wielbicieli saunowania

WIĘCEJ

Modernizacja Ośrodka Inflancka

Nowoczesna stacja uzdatniania wody, wymieniona powłoka pneumatyczna (potocznie zwana „balonem”), system wentylacji podnoszący komfort trenujących zawodników,  wyremontowana niecka plaży basenowej, nowe atrakcje wodne, łączniki z instalacją grzewczą, nowy budynek wentylatorowni – takie udogodnienia przygotowujemy dla Klientów Ośrodka Inflancka. Już wkrótce odświeżony wizerunek Ośrodka Inflancka zyska nowe oblicze

WIĘCEJ
22 września 2017

WSPÓLNA AKTYWNA – jedna karta wiele możliwości!

Wspólna Aktywna usługowa petarda! Jedna karta wiele możliwości! Z przyjemnością informujemy, że już od 1 października będą mogli Państwo łatwiej i przyjemniej korzystać z usług jakie oferują nasze obiekty!

WIĘCEJ
11 września 2017

Jak ryba w wodzie od najmłodszych lat - nauka pływania dla przedszkolaków

Zapraszamy do uczestnictwa w grupowych zajęciach nauki pływania dla najmłodszych!
WIĘCEJ
31 sierpnia 2017

Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

WIĘCEJ
31 sierpnia 2017

Nauka Pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zapisz się na kurs!

Jak ryba w wodzie – czyli nauka pływania w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA!

Oferta dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pływać, jak również dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackiej. Nasze Ośrodki oferują szeroki wachlarz kursów nauki pływania dla różnych grup wiekowych pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów pływania. Podczas zajęć pokonają Państwo strach przed wodą, poznają różnorodne style i techniki, jak również podniosą swoje umiejętności. Naszym celem jest komfort każdego uczestnika podczas zajęć. W tym celu zostały utworzone grupy według wieku i stopnia zaawansowania.

WIĘCEJ
Harmonogram Aktywna Rodzina
31 sierpnia 2017

Aktywna rodzina – czyli jak zaszczepić w dziecku zamiłowanie do sportu!

Nie od dziś wiadomo, że wspólna aktywność ruchowa jest najlepszym spoiwem, które pozwala wzmacniać relacje na linii rodzic – dziecko. Sport uczy nas systematyczności, buduje w nas wewnętrzną samodyscyplinę i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki wspólnej aktywności mamy niepowtarzalną okazję do kształtowania motywacji do czynnego wypoczynku, która jest gwarancją siły i zdrowia.

WIĘCEJ
  • 1
  • 2