Instruktorzy [SYLWETKI]

Jesteście ciekawi kto prowadzi zajęcia w Akademii Tenisowej AKTYWNEJ WARSZAWY? Przedstawiamy sylwetki naszych instruktorów.

Janusz Karulak

Trener, który swoją karierę rozpoczynał jeszcze w latach 70. Odbył także staż tenisowy na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu. Grał w wielu turniejach w kraju, osiągając dobre wyniki. Z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Technika, taktyka, motoryka, nauczanie kompleksowe – to elementy, na które stawia podczas treningu. Nauka pod jego okiem sprawi, że tenis stanie sie Twoim nowym hobby, bądź sportową przygodą.

Piotr Olak

Doświadczony instruktor tenisa znakomicie współpracujący z uczniami. Swoje doświadczenie budował prowadząc szkołę tenisa na terenie warszawskiego AWF-u, ucząc gry na różnych kortach. Na swoim koncie ma także wiele wygranych turniejów, m.in.: w Mistrzostwach Warszawskich Seniorów. Pokaże Ci jak zacząć i rozwijać umiejętności gry w tenisa. Sam w wolnym czasie uprawia turystykę górską i rowerową.

Hutnik

adres: ul. Marymoncka 42, 01-997 Warszawa
tel. kontakt

e-mail: hutnik@aktywnawarszawa.waw.pl

Godziny otwarcia:

Biuro Ośrodka godz. 8:00-16:00
Zespół kortów tenisowych godz. 7:00-22:00
Zespół boisk piłkarskich godz. 8:00-23:00