Zaufanie od najlepszych – trening Slavii Praga w Ośrodku Hutnik

27 sierpnia 2021
Zaufanie od najlepszych – trening Slavii Praga w Ośrodku Hutnik

Otwarty po modernizacji Ośrodek Hutnik AKTYWNEJ WARSZAWY z impetem rozpoczął swą działalność. Dzień po oficjalnym otwarciu obiektu, Ośrodek swą obecnością zaszczyli piłkarze Slavii Praga, którzy trenowali przed spotkaniem z Legią Warszawa w ramach eliminacji do Ligi Europy UEFA.

Mistrzowie Czech aktywację po przybyciu do Warszawy odbyli na Stadionie Miejskim przy ul. Łazienkowskiej 3. W dniu meczu trenowali natomiast w Ośrodku Hutnik i byli pierwszą zagraniczną drużyną, która miała sposobność trenować na obiekcie mieszczącym się przy ul. Marymonckiej 42. Obecność i zaufanie Slavii jednoznacznie świadczy o klasie i jakości boisk oraz infrastruktury treningowej Ośrodka Hutnik znajdującego się w zielonym sercu Bielan.

Jesteśmy przekonani, że to nie pierwsza zagraniczna drużyna, która zaszczyci nas swą obecnością. Jesteśmy gotowi, by sprostać wymaganiom najlepszych.

Slavia Praga to wielokrotny i jednocześnie aktualny Mistrz Czech, a obok Sparty Praga najbardziej utytułowany czeski zespół. Podczas losowania IV rundy eliminacji Ligi Europy UEFA los skojarzył Slavię z Legią Warszawa. Po emocjonującym dwumeczu zwycięsko z pojedynku wyszli Mistrzowie Polski, którzy tym samym awansowali do rozgrywek grupowych LE. Mistrzowie Czech zagrają natomiast w Lidze Konferencji UEFA.