Ośrodek Hutnik: sportowe zakończenie wakacji, niedziela 4 września

2 września 2022
Ośrodek Hutnik: sportowe zakończenie wakacji, niedziela 4 września

W najbliższą niedzielę 4 września w Ośrodku Hutnik odbędzie się piknik rodzinny z okazji zakończenia wakacji. Szykuje się moc atrakcji dla najmłodszych, występy wokalne i taneczne oraz stacje sportowe dla całych rodzin.

Piknik rodzinny z okazji zakończenia wakacji na Bielanach odbędzie się w dniu 4 września (niedziela) w godzinach 12:00-18:00.

Organizatorzy – Stowarzyszenie Ulica Dzielnica Stolica oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, planują osłodzić dzieciom i młodzieży koniec wakacji, albowiem przygotowali szereg atrakcji i niespodzianek. Centralną osią pikniku będzie scena, na której zaplanowano występu lokalnych zespołów muzycznych z profesjonalnym prowadzącym.

Piknik odbędzie się na naszym obiekcie sportowym, dlatego w programie nie mogło zabraknąć aktywności związanych z ruchem i rekreacją. Znajdujące się na terenie pikniku stacje sportowe stanowić będą doskonałą formę integracji oraz rywalizacji dla rodzin. Uczestnicy pikniku spróbują swoich sił w mniej znanych dyscyplinach sportowych.

Nie zapomniano też o najmłodszych. Z myślą o nich powstanie specjalna strefa animacji oraz piknikowa z rozbudowanym parkiem dmuchańców, malowaniem buziek, bańkami mydlanymi, czy fotobudką.

W trakcie pikniku odbędzie się także Narodowy Dzień Tenisa.

Finałem wydarzenia będzie mecz piłki nożnej rozegrany na stadionie Ośrodka Hutnik w ramach IV ligi mazowieckiej, Hutnik Warszawa – KS CK Troszyn.

Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy.

Partnerami wydarzenia są: Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Sportu, firma BYŚ, Ośrodek Hutnik AKTYWNA WARSZAWA, Huta ArcelorMittal Warszawa.