Nowość: tenisowa jesień w Ośrodku Hutnik. Rezerwuj korty, naucz się z nami gry!

13 września 2021
Nowość: tenisowa jesień w Ośrodku Hutnik. Rezerwuj korty, naucz się z nami gry!

Wasze dziecko marzy o pójściu śladem Igi Świątek czy Huberta Hurkacza? Szukacie atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu? Chcecie skorzystać z ostatnich dni lata albo aktywnie wkroczyć w jesień?

Zapraszamy na korty tenisowe w sercu zielonych Bielan. Oddany niedawno po rewitalizacji Ośrodek Hutnik AKTYWNEJ WARSZAWY to kompleks sportowy m.st. Warszawy z czterema kortami tenisowymi o wymiarach 36.6 x 14.81 m każdy. Korty są nowe, ogrodzone, mają piłkochwyty i oferują grę na nawierzchni z mączki ceglanej.

Rozbudowana oferta

Korty tenisowe są do dyspozycji wszystkich zainteresowanych aktywną formą spędzania czasu oraz amatorów i profesjonalistów gry w tenisa.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - niedziela: godz. 7:00 – 22:00.

Jak zarezerwować kort?

Obecnie wymagana jest rezerwacja telefoniczna pod nr tel.: +48 604 562 216 lub 22 162 73 82.

Kort można zarezerwować także osobiście w biurze obsługi, mieszczącym się w budynku tuż przy kortach tenisowych Ośrodka Hutnik.

Cennik wynajęcia kortów

Do wyboru są:

- wejścia indywidualne (dla maksymalnie  4 osób na korcie) w cenie od 35 zł za 60 minut;

- karnety z możliwością korzystania z kilkunastu wejść (dla maksymalnie 4 osób na korcie) od 455 zł za 15 wejść (każde po 60 minut).

Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku.

Korzystający z kortów mają do dyspozycji zaplecze szatniowo-sanitarne zlokalizowane tuż przy kortach. Tenisiści mogą korzystać także z koszyków z piłkami do gry, a już wkrótce będzie możliwość wypożyczenia sprzętu.

Zastanawiacie się nad treningami pod okiem instruktora?

Niedługo zaprosimy Was też do Akademii Tenisowej AKTYWNEJ WARSZAWY. Będziecie mogli, niezależnie od wieku przyjść sami lub zabrać swoje pociechy czy znajomych i wspólnie spędzić czas i nauczyć się gry w tenisa pod okiem profesjonalnego instruktora.

Do zobaczenia na kortach!

 

A o tym, jakie znaczenie w życiu dziecka ma ruch i aktywność fizyczna oraz jaka w tym rola rodziców i opiekunów, rozmawialiśmy z gośćmi najnowszych odcinków naszego cyklu podcastów "Bieganie i inne ważne sprawy w życiu". Naszym gościem był utytułowany tenisista, Mariusz Fyrstenberg oraz wybitny lekkoatleta, Paweł Januszewski.

Znajdziecie nas m.in. TUTAJ i TUTAJ

Do usłyszenia!