Mocny charakter to podstawa. Resztę wybiegasz z AKTYWNĄ WARSZAWĄ!

21 stycznia 2022
Mocny charakter to podstawa. Resztę wybiegasz z AKTYWNĄ WARSZAWĄ!

Lodowaty wiatr, prószący śnieg, ślizgawica? Dla biegaczy to nie problem. Jeśli tylko masz przed sobą cel i wystarczająco dużo samozaparcia, to nawet pogoda nie jest przeszkodą. Byle mieć koło siebie grupę równie zakręconych i zdeterminowanych zawodników – takich jak uczestnicy naszego kolejnego treningu na Bielanach. Tym razem w gościnnych progach Ośrodka Hutnik AKTYWNEJ WARSZAWY ćwiczyliśmy… skipy!

 

Zawsze wiedzieliśmy, że biegacze mają mocne charaktery i wiele motywacji w sobie. Nie inaczej było w ten czwartek na Bielanach. Najpierw standardowe rozbieganie dla rozgrzania mięśni, potem porządna rozgrzewka dynamiczna, a następnie clue treningu – skipy.

Skip A, B, C, D – niewinne literki, które w praktyce oznaczają niezłą orkę! Ale warto się jej podjąć. Skipy to znakomite ćwiczenie siły i wytrzymałości biegowej, nie mówiąc już, oczywiście, o poprawie techniki czy zwiększeniu zakresu ruchu w stawach: biodrowych, kolanowych i skokowych. W skrócie: wysiłek, który na pewno zaprocentuje.

Uczestnicy naszego czwartkowego spotkania już o tym wiedzą. Ba! Obiecali, że przyjdą znowu, bo jak się powiedziało A… ;-)

Do zobaczenia za tydzień!