Aktualności

Zakończenie rundy jesiennej w Ośrodku Hutnik
22 listopada 2017

Zakończenie rundy jesiennej w Ośrodku Hutnik

Z dniem 22 listopada boiska w Ośrodku Hutnik zostają wyłączone z eksploatacji na okres zimowy. Planowane uruchomienie boisk nastąpi w drugiej połowie marca 2018 r. Zapraszamy na wiosnę.

WIĘCEJ
Ośrodek Hutnik - sezon tenisowy dobiegł końca
17 października 2017

Ośrodek Hutnik - sezon tenisowy dobiegł końca

Korty tenisowe Ośrodka Hutnik 15 października zakończyły działalność w sezonie 2017r. Sześć kortów tenisowych o naturalnej nawierzchni (mączka ceglana), ze sztucznym oświetleniem zostało zamkniętych na zimę.

Zapraszamy do korzystania z boisk piłkarskich.

Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!
31 sierpnia 2017

Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

WIĘCEJ
Harmonogram Aktywna Rodzina
31 sierpnia 2017

Aktywna rodzina – czyli jak zaszczepić w dziecku zamiłowanie do sportu!

Nie od dziś wiadomo, że wspólna aktywność ruchowa jest najlepszym spoiwem, które pozwala wzmacniać relacje na linii rodzic – dziecko. Sport uczy nas systematyczności, buduje w nas wewnętrzną samodyscyplinę i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki wspólnej aktywności mamy niepowtarzalną okazję do kształtowania motywacji do czynnego wypoczynku, która jest gwarancją siły i zdrowia.

WIĘCEJ
Ośrodek Polonia uruchamia na pływalni pilotaż treningów aquacyclingu
21 sierpnia 2017

Ośrodek Polonia uruchamia na pływalni pilotaż treningów aquacyclingu

Klienci pływalni Ośrodka Polonia do końca sierpnia będą mogli wypróbować zalety nowoczesnego treningu aquacyclingu. Do ich dyspozycji, w dni powszednie w godz. 9.00 – 15.00 oraz w weekendy,  zostanie zamontowanych  w basenie  5 rowerów. W przyszłości, w zależności od zainteresowania tą formą aktywności,
na pływalni Ośrodka Polonia mogą zostać uruchomione regularne zajęcia.

WIĘCEJ
Na Hutniku  Zagrali dla Kasi
26 maja 2017

Na Hutniku Zagrali dla Kasi

W minioną sobotę na stadionie stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa „Hutnik” przy ul. Marymonckiej 42, odbył się charytatywny mecz piłki nożnej pod hasłem „Pomagamy Kasi”. Zbiórka prowadzona jest na leczenie żony jednego z byłych zawodników „Hutnika”. Gościem specjalnym wydarzenia, grającym w drużynie Legii, był Dariusz Dziekanowski.

WIĘCEJ