Aktualności

10 kwietnia 2017

57. Turniej Piłki Nożnej Gramy o Złotą Piłkę im. Aleksandra Zaranka Rozpoczęty !!!

W poniedziałek, 10 kwietnia 2017 roku na boiskach Ośrodka „Hutnik” przy ul. Marymonckiej 42, odbyły się mecze inauguracyjne 57 Turnieju Piłki Nożnej „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka.

WIĘCEJ
26 maja 2017

Na Hutniku Zagrali dla Kasi

W minioną sobotę na stadionie stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa „Hutnik” przy ul. Marymonckiej 42, odbył się charytatywny mecz piłki nożnej pod hasłem „Pomagamy Kasi”. Zbiórka prowadzona jest na leczenie żony jednego z byłych zawodników „Hutnika”. Gościem specjalnym wydarzenia, grającym w drużynie Legii, był Dariusz Dziekanowski.

WIĘCEJ
21 sierpnia 2017

Ośrodek Polonia uruchamia na pływalni pilotaż treningów aquacyclingu

Klienci pływalni Ośrodka Polonia do końca sierpnia będą mogli wypróbować zalety nowoczesnego treningu aquacyclingu. Do ich dyspozycji, w dni powszednie w godz. 9.00 – 15.00 oraz w weekendy,  zostanie zamontowanych  w basenie  5 rowerów. W przyszłości, w zależności od zainteresowania tą formą aktywności,
na pływalni Ośrodka Polonia mogą zostać uruchomione regularne zajęcia.

WIĘCEJ
31 sierpnia 2017

Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

WIĘCEJ