Pływalnia

Pływalnia

Nasza pływalnia to kameralny obiekt, przeznaczony do pływania rekreacyjnego i sportowego, z niecką basenową o wymiarach 11m x 25m. Głębokość waha się pomiędzy 1,35 a 1,8m, a 5 wytyczonych torów pomieści max 35 pływających.

Do dyspozycji naszych klientów, nieodpłatnie, dostępny jest sprzęt do nauki pływania w postaci desek, ósemek oraz makaronów.

Na pływalni prowadzone są różne formy zajęć: zajęcia szkolne, indywidualna nauka pływania oraz zajęcia grupowe, na których podział dostosowany jest do wieku oraz umiejętności uczestników.

Dostępne są u nas także zajęcia dla Seniorów oraz aqua aerobik – dla bezpieczeństwa oraz komfortu osób uczestniczących posiadamy pasy wypornościowe, a także hantle do ćwiczeń, które urozmaicają ich przebieg.

Na naszej pływalni obowiązuje pływanie w czepkach oraz strojach sportowych przylegających do ciała – bez suwaków i kieszeni.

Przed wizytą w naszym Ośrodku prosimy zapoznać się z zasadami korzystania z pływalni w czasie epidemii - zasady znajdują się w załaczniku na dole strony.

 

Pliki do pobrania: