Ośrodek Grzybowska po 28 grudnia [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

28 grudnia 2020
Ośrodek Grzybowska po 28 grudnia [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

Szanowni Państwo,

rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 21.12.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadziło nowe obostrzenia, w wyniku których jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność Ośrodka Grzybowska w okresie od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 (lub na kolejny okres jeśli rządowe restrykcje zostaną wydłużone). Oznacza to, że pływalnia w Ośrodku Grzybowska, podobnie jak pływalnie w Ośrodkach Namysłowska, Polonia i Rozbrat będzie nieczynna.

Członków kadry narodowej polskich związków sportowych zapraszamy na pływalnię w Ośrodku Inflancka.

Podmioty spełniające zapis rozporządzenia, o którym mowa powyżej zobowiązane są złożyć stosowne oświadczenie albo inne dokumenty poświadczające spełnianie powyższego warunku oraz podpisać umowę na korzystanie z obiektu w administracji Ośrodka Inflancka. Opłata za korzystanie z obiektu zgodna z cennikiem dostępnym na stronie internetowej tutaj.

W razie pytań/wątpliwości/zgłoszeń prosimy o kontakt z administracją Ośrodka inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 16 27 350.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www i serwisu Facebook, gdzie będziemy podawali najnowsze informacje.