I Amatorskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora SCS AW - wyniki

10 czerwca 2019
I Amatorskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora SCS AW - wyniki

W ubiegłą niedzielę na pływalni Ośrodka Polonia odbyły się zawody pływackie, w których udział wzieło 50 zawodniczek i zawodników.

Tak prezentują się wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach z podziałem na dziewczęta i chłopców:

I BLOK

25 m stylem dowolnym ze sprzętem pomocniczym (dziewczęta)

I - Jundziłł Kamila 00:44:44

II - Pawluk Laura 01:12:56

III - Kędzierska Lena 01:16:00

25 m stylem dowolnym ze sprzętem pomocniczym (chłopcy)

I - Kłódkiewicz Jan 00:37:70

II - Gryszczenko Kacper 00:44:12

III - Gliwicz Jerzy 00:53:00

25 m stylem dowolnym bez sprzętu pomocniczego (dziewczęta)

I - Sadowska Alicja 00:28:05

II - Pawluk Laura 00:52:78

III - Jundziłł Kamila 00:53:38

25 m stylem dowolnym bez sprzętu pomocniczego (chłopcy)

I - Redecki Mikołaj 00:26:92

II - Sianowski Antoni 00:29:72

III - Kłódkiewicz Jan 00:30:06

II BLOK

50 m stylem dowolnym (dziewczęta) 

I - Kurzacz Paulina 00:37:03

II - Sołtyk Zuzanna 00:50:22

III - Kurzacz Lena 00:58:26

50 m stylem dowolnym (chłopcy)

I - Gryszczenko Oliwier 00:38:46

II - Musioł Olgierd 00:41:12

III - Długosz Jeremi 00:41:82

50 m stylem grzbietowym (dziewczęta)

I - Sołtyk Zuzanna 00:56:40

II - Kurzacz Lena 01:00:56

III - Musioł Aniela 01:05:00

50 m stylem grzbietowym (chłopcy)

I - Musioł Olgierd 00:50:00

II - Byszewski Krzysztof 00:51:15

III - Pawluk Karol 00:53:84

III BLOK

50 m kraulem (dziewczęta)

I - Kozerska Wiktoria 00:39:10

II - Wareluk Weronika 00:45:04

III - Wosik Julia 00:45:72

50 m kraulem (chłopcy)

I - Kowalczyk Antoni 00:32:00

II - Midak Igor 00:35:28

III - Żukowski Jakub 00:35:30

100 m stylem zmiennym (dziewczęta)

I - Kozerska Wiktoria 01:34:00

II - Kurzacz Paulina 01:41:30

III - Wareluk Weronika 01:56:86

100 m stylem zmiennym (chłopcy)

I - Kowalczyk Antoni 01:20:00

II - Gryszczenko Oliwier 01:42:60

III - Nieckarz Igor 01:48:00