Warunki atmosferyczne

Warunki na stoku: mata zjazdowa

Pokrywa śnieżna: 0 cm

Uwagi: Rozpoczęcie naśnieżania w zależności od warunków pogodowych. Na początek do stworzenia pierwszej warstwy śniegu potrzebujemy około 2-3 noce z ujemną temperaturą (przynajmnie - 4'/-5'C).

Kamera on-line:


">Górka Szczęśliwicka – transmisja na żywo - YouTube
 

#Kamerka Górka Szczęśliwicka #Kamera on-line Górka Szczęśliwicka #Kamerka na żywo Górka Szczęśliwicka #Kamerka na stok

W przypadku brak możliwości uruchomienia kamery na naszej stronie zapraszamy bezpośrednio na serwis YouTube.

Kamerka online:

 

Kopiowanie obrazu z kamery zabronione. Udostępnianie na innych stronach internetowych oraz wykorzystywanie bez zgody Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Drogi Użytkowniku,
Nagrania z monitoringu wizyjnego podlegają przepisom ustawy o ochronie danych osobowych tylko wówczas, gdy możliwa jest identyfikacja osób obserwowanych.

 W przypadku kamerki zainstalowanej z widokiem na stok Górki Szczęśliwickiej nie będzie dochodziło do przetwarzania danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zezwolenia nie wymaga rozpowszechnienia wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.
Mamy nadzieję, że powyższa informacja w zadowalającym stopniu pozwoliła Ci zrozumieć obecny stan prawny jaki nakłada na nas wszystkich ustawodawca krajowy i unijny.

Kamera online - widok na żywo z Górki Szczęśliwckiej. Kamerka dostępna na stronie: 


">Górka Szczęśliwicka – transmisja na żywo - YouTube