Warunki atmosferyczne

Warunki na stoku: stok nieczynny

Pokrywa śnieżna: 0 - 60 cm

Uwagi: niestety z uwagi na dramatycznie pogarszającą się sytuację epidemiologiczną oraz rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 512, z późn. zm.) stok narciarski w Ośrodku Szczęśliwice będzie całkowicie zamknięty od soboty 27 marca do piątku 9 kwietnia br. (lub dłużej jeśli tak postanowi rząd).

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Kamera online:

Otwórz w nowym oknie

Obraz kamery online Górka Szczęsliwicka AKTYWNA WARSZAWA

Kopiowanie obrazu z kamery zabronione. Wykorzystywanie bez zgody będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Partnerem technologicznym jest wideobudowa.pl

timelapse budowlany

Drogi Użytkowniku,
Nagrania z monitoringu wizyjnego podlegają przepisom ustawy o ochronie danych osobowych tylko wówczas, gdy możliwa jest identyfikacja osób obserwowanych.

 W przypadku kamerki zainstalowanej z widokiem na stok Górki Szczęśliwickiej nie będzie dochodziło do przetwarzania danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zezwolenia nie wymaga rozpowszechnienia wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.
Mamy nadzieję, że powyższa informacja w zadowalającym stopniu pozwoliła Ci zrozumieć obecny stan prawny jaki nakłada na nas wszystkich ustawodawca krajowy i unijny.

Kamera online - widok na żywo z Górki Szczęśliwckiej. Kamerka dostępna na stronie: wideobudowa.pl/kamery/waw_stok1.html