Wspólne, aktywne spędzanie czasu [CZAS DLA WAS]

9 marca 2021
Wspólne, aktywne spędzanie czasu [CZAS DLA WAS]

Praca zawodowa, obowiązki domowe, zdalne nauczanie. Codzienne czynności pochłaniają sporo czasu, dlatego bywa, że trudno o wspólne chwile z bliskimi. Czemu więc nie połączyć przyjemności z bycia razem z inwestycją we własne zdrowie, także wspólne?

Pamiętajmy o prostej zasadzie: dzieci biorą przykład z dorosłych. Dlatego warto pokazać najmłodszym, że sami jesteśmy aktywni.

Wystarczy, że wybierzecie dyscypliny, które z powodzeniem możecie uprawiać w jednym z Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY, zlokalizowanych blisko Waszego domu lub po prostu w Waszej dzielnicy.

Rekreacja pozwoli Wam zmniejszyć lub nawet pozbyć się bólu związanego z np. przykurczem mięśni wynikającym z siedzącego trybu życia, ale też da możliwość wspólnego spędzenia czasu, Zbudujecie nie tylko formę, ale i silne relacje z dzieckiem.

Każdy ruch się liczy!

Siedzenie na kanapie z pilotem w ręku czy kolejna gra w telefonie? Lepszym rozwiązaniem będzie np. wspólne wizyta w jednej z pływalni. Podczas gdy Wasze dziecko uczęszcza na zajęcia z nauki pływania w jednym z Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY (Namysłowska, Rozbrat lub Grzybowska), Wy skorzystajcie z relaksu w wodzie i również idźcie popływać. Albo też zamiast czekać na córkę lub syna, możecie wybrać się na korty tenisowe w Ośrodku Legia lub Ośrodku Solec.

Córka pokochała wodę, a syn narty…

Zimą doskonałym pomysłem będzie wspólny wypad na łyżwy lub narty – uśmiech i dobra zabawa gwarantowane. Czy tanecznie przy muzyce czy ze stoperem w ręku podczas rodzinnych zawodów, wybór zależy od Waszego nastroju i pomysłowości, bo możliwości na lodowisku w Ośrodku Stegny jest wiele.

Jeśli natomiast wolicie poszusować i wspólnie podbijać najlepszy stok narciarski w Warszawie, śmiało odwiedźcie Ośrodek Szczęśliwice. To świetne miejsce nie tylko do uprawiania sportu, ale i na pogaduchy na jednym z tarasów z panoramą stolicy w tle.

Ten czas i ta aktywność

Jest wiele sposobów na to, aby mimo codziennych obowiązków znaleźć czas dla siebie, na wspólną aktywność i budowanie relacji. Wystarczy tylko trochę zmodyfikować swoje nawyki, aby móc prowadzić aktywny, zdrowy styl życia, wykorzystując każdą piękną chwilę spędzaną razem.

Powodzenia!