Wiosna za pasem. Sprawdźcie co dla Was mamy [NA ROZGRZEWKĘ]

2 marca 2021
Wiosna za pasem. Sprawdźcie co dla Was mamy [NA ROZGRZEWKĘ]

Chcecie poprawić swoje zdrowie i samopoczucie? Wymuszony epidemią, siedzący tryb życia zaczął Wam doskwierać? Możecie w prosty sposób zacząć spędzać aktywnie wolny czas. Nabędziecie ogólnej sprawności, wzmocnicie mięśnie, zyskacie dobrą kondycję i zadbacie o zdrowie.

Na początek

Od czego zacząć, aby uzyskać optymalne efekty bez większego wysiłku i połączyć to z przyjemnością?

Zaczniemy wolno i spokojnie, tak na rozgrzewkę. Potrzebujecie większej motywacji? Ćwiczcie w grupie na zajęciach, bo tak łatwiej będzie Wam się przekonać. Możecie też sami, tak jak lubicie. Odwiedźcie nasze Ośrodki z koleżanką/kolegą lub samemu – poznacie wtedy nowe osoby. Wspólne rozmowy pozwolą Wam na wymianę opinii, dotrzymanie tempa i nadrobienie zaległości towarzyskich.

Czas na rozgrzewkę

Nasze propozycje pomogą Wam łagodnie przejść ze stanu pewnego rozleniwienia (uśpionych niezbyt częstym używaniem mięśni) do aktywności. Nasze pomysły treningowe pozwolą Wam w kilka tygodni zadbać o sylwetkę i kondycję.

To co? Trenujecie z nami?

Dla kogo jest ten pomysł?

Dla każdego kto chce np. zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu poprawić kondycję. Zaproponujemy Wam różne aktywności dla poczatkujących w ramach rozgrzewki.

Teraz wystarczy, że sami zdecydujecie jaką kombinację ćwiczeń wybierzecie na dobry początek. Poznacie aktywności, które pozwolą Wam wrócić do formy, pozbyć się bólów pleców, a jednocześnie rozluźnić ciało.

Ćwiczenia w wodzie: dla zdrowia i sprawności - SPRAWDŹCIE, tak na rozgrzewkę.

Każdy znajdzie coś dla siebie.