Świetna zabawa i wspaniała frekwencja podczas „Lata w Mieście”. Dziękujemy Wam!

5 września 2022
Świetna zabawa i wspaniała frekwencja podczas „Lata w Mieście”. Dziękujemy Wam!

Jak co roku Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, w ramach akcji „Lato w Mieście” przygotowało dla dzieci i młodzieży atrakcyjne oraz różnorodne formy spędzania wolnego czasu podczas wakacji.

Od 27 czerwca do 31 sierpnia, a więc przez dwa miesiące wakacji, od poniedziałku do piątku uczniowie z warszawskich szkół i placówek oświatowych mogli spędzić aktywnie czas, korzystając z różnych funkcji Ośrodków AKTYWNEJ WARSZAWY.

Frekwencja podczas akcji „Lato w Mieście” była znacznie wyższa niż w latach ubiegłych. Cieszy suma wszystkich wejść (w grupach oraz indywidualnie), która wyniosła ponad 25 tysięcy.

Największą popularnością cieszyła się kolejka grawitacyjna w Ośrodku Szczęśliwice, zlokalizowanym na Ochocie, w samym centrum pięknego i zielonego parku, z niezapomnianą panoramą na centrum stolicy. Nie mniej atrakcyjnie prezentowały się oferty innych ośrodków. Chętnie odwiedzane były zmodernizowane na ten sezon baseny letnie Ośrodka Inflancka. Nie brakowało także chętnych na wodne atrakcje w Parku Wodnym Moczydło. Ośrodek Polonia także cieszył się sporą popularnością udostępniając swoje boiska piłkarskie. Ośrodek Stegny oferował tor do nauki i doskonalenia jazdy na rolkach. Ośrodek Rozbrat- Jutrzenka proponował w czasie trwania akcji wstęp do Skateparku Jutrzenka, który przyciągał sympatyków jazdy na BMX-ach.  Fani  tenisowych wrażeń sprawdzali swoje umiejętności na kortach Osrodka Solec. Amatorzy pływania rekreacyjnego licznie odwiedzali Ośrodki: Namysłowska, Rozbrat, Polonia i Grzybowska - szukając orzeźwienia na krytych pływalniach. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniale spędzony czas, za dobry humor i dużo radosnej energii. Do zobaczenia za rok !

Zespół Aktywnej Warszawy.