Sezon narciarski 2021/2022 wystartował!

1 września 2021
Sezon narciarski 2021/2022 wystartował!

Stok narciarski niemal w samym centrum Warszawy? W Ośrodku Górka Szczęśliwicka AKTYWNEJ WARSZAWY już od jesieni możecie poczuć się jak na feriach zimowych. Prawdziwej radości i niezapomnianych emocji dzieciom, młodzieży i dorosłym dostarczy ponad dwieście metrów stoku narciarskiego z niesamowitą panoramą na stolicę.

Godziny otwarcia

Stok narciarski będzie do dyspozycji miłośników sportów zimowych w godzinach 10:00 - 20:00, od poniedziałku do niedzieli. Dobre warunki do zjazdów będą utrzymywane nawet przy i dodatnich temperaturach za sprawą maty, która zraszana jest „mgłą wodną”. Technologia pozwala zmniejszyć tarcie i polepszyć ślizg. Natomiast przy temperaturach ujemnych stok naśnieżany jest armatkami.

Bezpieczeństwo w sezonie 2021 / 2022

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na terenie obiektu zostały zamieszczone dozowniki z płynem do dezynfekcji oraz komunikaty przypominające o panujących ograniczeniach, które mają pomóc walczyć z pandemią COVID-19. Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z obiektu w okresie pandemii.

Ile kosztuje szusowanie?

Do wyboru są: - bilety czasowe: z możliwością kupienia biletu na godziny (od 1 do 3 godzin), w cenie od 13 zł za bilet ulgowy w tygodniu lub od 18 zł w weekendy; - bilety punktowe: do wyboru od 10 do 100 punktów w cenie od 22 zł ( 1 pkt – wyciąg talerzykowy, 2 pkt – wyciąg krzesełkowy). Szczegóły: CENNIK

Zajęcia narciarsko-snowboarodowe

Zachęcamy do skorzystania z usług szkół i klubów narciarskich znajdujących się w Ośrodku. Nauka od podstaw, kursy doszkalające, przygotowanie do sezonu oraz sportowe treningi na tyczkach slomowych. Szczegóły: SZKÓŁKI NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Miłego i bezpiecznego szusowania na stoku!

#Górka Szczęśliwicka #AKTYWNAWARSZAWA #Górka #STOK #Warszawa #Narty #Snowboard #Cennik #SzkółkiNarciarskie