Programy sportowe 2019 - zakończenie edycji

10 stycznia 2020
Programy sportowe 2019 - zakończenie edycji

W minionym 2019 roku warszawianki i warszawiacy mieli okazję do licznych aktywności sportowych w obiektach AKTYWNEJ WARSZAWY rozsianych w różnych dzielnicach stolicy. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się pływalnie, boiska, hale sportowe, siłownie oraz sale fitness.

Aktualnie intensywnie pracujemy nad kolejną edycją - prowadzimy przetargi zmierzające do wyłonienia wykonawcow zajęć sportowych. Zachęcamy do aktywnego śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku.

Programy, jakie oferujemy kierujemy do szerokiego kręgu odbiorców – całych rodzin, świeżo upieczonych mam czy seniorów:

  • Aktywnie w wodzie: nauka pływania (grupowa i indywidualna), rehabilitacja w wodzie, aqua aerobik, aktywna mama, aqua bike
  • Aktywnie po pracy, na sali: fitness, zumba, joga
  • Aktywny Senior: na sali, na siłowni, na pływalni.

Liczba udostępnionych obiektów: 6 Ośrodków SCS AW zlokalizowanych w różnych dzielnicach Warszawy.

Liczba dostępnych zajęć: 9 różnych form aktywności

Od stycznia do grudnia 2019 roku z różnego rodzaju zajęć skorzystało ponad 52 tysięce osób, co daje ponad 14 % wzrost w stosunku do roku 2018. Cieszy nas tak liczne zainteresowanie oferowanymi zajęciami i fakt promowania zdrowego stylu życia poprzez sport i rekreację wśród mieszkańców Warszawy i okolic.  

ZAJĘCIA SPORTOWE -  EDYCJA 2020 R.

Aktualnie zapraszamy na zajęcia AKTYWNA MAMA i REHABILITACJA, które odbywają się w Ośrodku Inflancka. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem obowiązującym do  28 czerwca 2020 r. -  HARMONOGRAM ZAJĘĆ AKTYWNA MAMA ORAZ ZAJECIAMI Z REHABILITACJI w Ośrodku Inflancka.

Zachęcamy także to zapisów na nowy cykl zajęć grupowej nauki pływania realizowanych w Ośrodku Namysłowska. Harmonogram obowiązuje do 10 kwietnia 2020 r. (z wyłączeniem ferii zimowych 10.02-23.02.2020 r.). Szczegółowe informacje – HAMRONOGRAM ZAJĘĆ NAUKI PŁYWANIA w Ośrodku Namysłowska.

Naukę lub doskonalenie pływania możecie także realizować w Ośrodku Rozbrat. Jeśli chcecie szybko poprawić swoją technikę pływania lub chcecie przełamać pierwsze lody w kontakcie z woda możecie skorzystać z indywidualnych zajęć realizowanych z doświadczonym instruktorem. Jeśli do szybszych postępów motywują Was inni zachęcamy do zajęć w niewielkich grupach. Sami sprawdźcie szczegóły i wybierzcie najlepsze dla Was zajęcia. HARMONOGRAM ZAJĘĆ NAUKI PŁYWANIA w Ośrodku Rozbrat. 

Jeśli lubicie pływać i jeździć na rowerze - mamy dla Was doskonałą formę aktywnego spedzania czasu: AQUA BIKE. Zajęcia prowadzone są na specjalnych rowerach. To ćwiczenia niezwykle dynamiczne, a dzieki masującym właściwościom wody ewentualny ból mięśni jest zminimalizowany. Zajęcia prowadzone są w Ośrodku Polonia. Nie jeździeliście jeszcze na rowerze w wodzie? Koniecznie przyjdźcie i zobaczcie, jakie będą efekty. Poprawa nastroju, mniejszy cellulit, rdukcja zbędnych kilogramów i lepsze krążenie? Sprawdźcie - tu HARMONOGRAM ZAJĘĆ AQUA BIKE w Ośrodku Polonia.

Z energią i zaangażowaniem stawiamy sobie kolejne cele i opracowujemy jeszcze bogatszą edycję zajęć sportowych na 2020 rok. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz profilu na Facebooku.

W stolicy SCS AW aktualnie udostępnia 13 obiektów sportowych rozsianych po całej Warszawie, praktycznie w każdej dzielnicy. Dysponujemy krytymi pływalniami, salami gimnastycznymi i siłowniami. Sportowa baza obiektów pozwala na kompleksowe zadbanie o aktywność fizyczną.

W okresie zimowym szczególnie zachęcamy do uprawiania sportów zimowych. Podpowiadamy, jakie aktywności w okresie zimowym pomogą Wam zadbać o formę. Sprawdź ofertę: ZIMOWE ATRAKCJE.  

Do zobaczenia, na sportowo!