Ośrodek Szczęśliwice –początek sezonu na stoku już trwa od jesieni

7 października 2020
Ośrodek Szczęśliwice –początek sezonu na stoku już trwa od jesieni

Stok narciarski niemal w samym centrum Warszawy? W Ośrodku Szczęśliwice AKTYWNEJ WARSZAWY już od jesieni możecie poczuć się jak na feriach zimowych.

Prawdziwej radości i niezapomnianych emocji dzieciom, młodzieży i dorosłym dostarczy ponad dwieście metrów stoku narciarskiego z niesamowitą panoramą na stolicę.

Godziny otwarcia

Stok narciarski będzie do dyspozycji miłośników sportów zimowych w godzinach 10:00-20:00, od poniedziałku do niedzieli.

Dobre warunki do zjazdów będą utrzymywane nawet przy i dodatnich temperaturach za sprawą nowoczesnej maty, która zraszana jest „mgłą wodną”. Technologia pozwala zmniejszyć tarcie i polepszyć ślizg. Natomiast przy temperaturach ujemnych oraz braku i małej ilości śniegu stok naśnieżany jest armatkami.

Bezpieczeństwo w sezonie 2020 / 2021

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na terenie obiektu zostały zamieszczone dozowniki z płynem do dezynfekcji oraz komunikaty przypominające o panujących ograniczeniach, które mają pomóc walczyć z pandemią COVID-19. Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z obiektu w okresie pandemii - szczegóły w załączniku na dole strony.

Ile kosztuje szusowanie?

Do wyboru są:

- bilety czasowe: z możliwością kupienia biletu na godziny (od 1 do 3 godzin), w cenie od 13 zł za bilet ulgowy w tygodniu lub od 18 zł w weekendy;

- bilety punktowe: do wyboru od 10 do 100 punktów w cenie od 22 zł ( 1 pkt – wyciąg talerzykowy, 2 pkt – wyciąg krzesełkowy). Szczegóły: CENNIK 

 

Miłego i bezpiecznego szusowania na stoku!

 

Pliki do pobrania: