Ośrodek Szczęśliwice: Monticello pomaga lekarzom i pielęgniarkom

27 marca 2020
Ośrodek Szczęśliwice: Monticello pomaga lekarzom i pielęgniarkom

 

Obecnie wiele lokali gastronomicznych wspiera pracowników zawodów medycznych walczących z epidemią koronawirusa. Wykorzystują one swoje zasoby, dostarczając im bezpośrednio do miejsc pracy ciepłe posiłki. Lekarze i pielęgniarki, kierowcy karetek oraz wszyscy inni pracownicy medyczni pracują ciężko, nieraz ponad 24 h bez przerwy. Są przy tym narażeni na kontakt z wirusem i ryzykują własne bezpieczeństwo i zdrowie.

Wykonanie i dowóz po stronie restauracji

Do akcji wspierającej personel medyczny dołączyła również restauracja Monticello, mająca swoją siedzibę w odnowionym Ośrodku Szczęśliwice, w samym sercu Parku Szczęśliwickiego. Wprawdzie Ośrodek Szczęśliwice obecnie nie działa (zgodnie z decyzją rządu), jednak Monticello przyłączyło się do akcji #PosiłekDlaLekarza.

Każdy z Państwa może wspomóc tę akcję i zasponsorować posiłek służbom medycznym, danie przygotuje zaś restauracja z siedzibą na Górce Szczęśliwickiej. Po stronie restauracji jest dowóz zakupionego przez Państwa posiłku do szpitala, w którym zgłoszono zapotrzebowanie na ciepłe danie.

Skąd wiemy co zamawiają załogi szpitali?

Mogą Państwo zadzwonić pod numer telefonu restauracji Monticello: 508 029 163, wybrać danie lub zdać się na sugestie restauracji, która wie, które pozycje z menu są najczęściej wybierane przez zespoły szpitalne. Ostatnim krokiem jest możliwość zapłaty BLIK – iem (szczegóły omawiane są podczas rozmowy telefonicznej).

Codziennie na facebooku restauracji Monticello wskazane są miejsca i liczba dostarczonych posiłków.

Więcej o akcji przeczytacie tutaj: https://zrzutka.pl/posilekdlalekarza

Wyjątkowe menu

Restauracja Montcello to nowo powstałe miejsce w Ośrodku Szczęśliwice. Wyjątkowe menu przygotowuje szef kuchni Giancarlo Russo – w oparciu o najlepsze składniki dla wyjątkowych smaków past, owoców morza i ryb, sałatek, zup, mięs i deserów. Restauracja z salą zabaw dla dzieci oraz niepowtarzalnym widokiem na stok narciarski. Na razie dostępna dla Was online z dostawą do domu.

Partner treści: Restauracja Monticello znajdujaca się w Ośrodku Szczęśliwice.